Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Splň si svůj nejdivočejší sen s PLAYBOY PLAY IT WILD

Press to play!
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie
Rozehraj to v divokém stylu a vyhraj nejdivočejší zážitek pro 2! Sdílej s námi svůj nejdivočejší sen, pošli fotku nebo video a vyhraj zážitek v hodnotě 2 000 €! Více na playboyplayitwild.com.

Divokým stylem to již rozehrála Dominika Myslivcová! Play it Wild zážitkem pro ni byla projížďka rallye truckem, kde zažila vzrušující zapínání bezpečnostních pásů a rozcuchala si vlasy při divoké jízdě!

Nezůstávají pozadu ani chlapi v čele s Benem Cristovao! Ben si vyzkoušel volný pád z výšky 4 000 m, při němž se mu pěkně rozbušilo srdce! Otázkou zůstává, zda to bylo samotným seskokem, či sexy kamarádkou, se kterou seskok absolvoval. ;-)

Nezapomeňme ani na divokého vloggera Johnnyho Valdu, který se při driftování seznámil se sexy řidičkou. Celou dobu na ni zkoušel balicí triky, ale došel mu dech při finální jízdě „na ostro“.

Potřebuješ inspiraci, jaký Wild sen si nechat splnit? Nech se naladit novým duem vůní Playboy Play It Wild! Získej náskok s Play It Wild pro něj, přitažlivou orientálně-jantarovou vůní pro muže, kteří jsou vždy připraveni riskovat. Dámy nabydou sebevědomí vzít vše do vlastních rukou s Play It Wild pro ni, orientální ovocnou vůní, která ho poblázní touhou.

Chceš taky zakusit divoký zážitek svých snů?

Rozehraj to s námi na playboyplayit­wild.com.

Press to play.

Související články

Další články