Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Spletli si ho s jejím synem! Trpaslík šel s přítelkyní na večeři, místo lístku dostal omalovánky!

V restauraci se jim stal pořádný trapas.
Zdroj: Profimedia.cz
Měla to být romantická večeře, místo toho se však nezvyklý pár celý večer válel smíchy pod stolem. Trpasličího muže si totiž servírka popletla s dítětem, a tak mu místo jídelního lístku přinesla omalovánky s pastelkami. Když promluvil hlubokým hlasem, studem se málem propadla!

Ve třiceti letech měří James Lusted z Velké Británie pouhý jeden metr. Kvůli jeho růstové vadě vyvolává mezi lidmi pozornost, největší trapas však zažil, když vzal přítelkyni Chloe Roberts na romantickou večeři.

Servírka si ho totiž popletla s dítětem a myslela si, že Chloe je jeho máma. Takže zatímco jí přinesla jídelní lístek, Jamesovi podávala omalovánky s pastelkami!

„Když jsem na ni promluvil, došlo jí to. Hned schovala omalovánky za záda a zůstala v němém úžasu. Uvědomila si, že fakt nejsem dítě. Ale přišlo mi to vtipné, nikdy bych nic podobného nebral špatně,“ vzpomíná James, kterému chyba obsluhy rozradostnila večer natolik, že se nemohl i s Chloe přestat smát.

„Život nebyl vždycky snadný, na škole mě hodně dlouho šikanovali. Ale naučil jsem se se svou vadou žít a teď už je to skvělé,“ pochvaluje si muž, který pracuje jako televizní moderátor. S Chloe se nedávno vzali a plánují velkou rodinu.

Související články

Další články