Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Špindl v obležení krásek: Verešová královnou svahu, hot Švantnerová a nudná Hejdová

+ Dalších 30 fotografií
Zahájení zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně si ani letos nemohly nechat ujít půvabné české modelky. Slavné české dámy se ve Špindlerově Mlýně představily v luxusních lyžařských outfitech a pořádně jim to seklo. Která z nich svým modelem všechny okouzlila a kdo naopak nudil?

Ani tento rok si krásné české a slovenské modelky nenechaly ujít zahájení zimní sezony ve Špindlerově Mlýně. Hvězdou celého zahájení byla jednoznačně Andrea Verešová (38), která se ve Špindlu ukázala v extravagantním oblečku tak, jak jsme u ní zvyklí každý rok.

Andrea prozradila, že dlouhá léta spolupracuje s jednou italskou módní značkou a pravdou je, že na svahu byla opravdu nepřehlédnutelná. Modelka všechny zaujala hlavně svými chlupatými sněhulemi, ve kterých muselo být opravdu hodně teplo, protože počasí ve Špindlerově Mlýně připomínalo více než zimu konec podzimu.

Slovenská modelka vzala do Špindlu celou rodinu včetně manžela Daniela, který o focení tradičně příliš nestál. Děti naopak ochotně pózovaly s Krakonošem. I když jedenáctiletá dcera Vanessa roste jako z vody, Verešová ji dál láskyplně opečovává.

Podobně na tom byla i Nikol Švantnerová, která vystřídala hned několik zimních outfitů. Všechny jí neskutečně sekly a na tuto zimu, co se týče módy, je dokonale připravena. Horší to bylo s moderátorkou Zorkou Hejdovou.

Oblíbená moderátorka se objevila ve fádní bundičce a oteplovácích. Ve svém zimním modelu oproti ostatním modelkám působila příliš fádně a nudně. Příště by stálo za to načerpat inspiraci u kolegyň.

Související články

Další články