Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Špindíra Věra z Výměny manželek vrací úder: Takhle po roce „setřela“ diváky!

Špindíra Věra opět v akci.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Pamatujete si na špindíru Věru z Výměny manželek, co si nečistila zuby, protože jí potom prý bolí dásně? Žila v zakouřeném bytě, vykouřila snad karton cigaret a v takovém prostředí měla své děti.

Tak Věra se opět ozvala na sociálních sítích a zase perlí. Televize Nova reprízuje díly Výměny manželek a epizoda s Věrou patřila k těm „nejvýživnějším“. Spousta diváků se opět rozčilovala, jak je možné, že po odvysílání dílu tenkrát nepřijela za rodinou sociálka.

Věra byla ukřivděná a tvrdila, že z ní špínu udělal štáb. Dokonce si na pár dní založila blog, kde všechno vysvětlila. Přitom sama před rokem odmítla možnost své chování v televizi komentovat.

Po repríze pořadu se její jméno opět začalo skloňovat na sociálních sítích a paní Věra měla potřebu odpovědět. „No, vy jste mě pobavili, prý jsem při těle! Jestli těhotenství je tloušťka, tak jsem asi Marťan,“ napsala.

A přidal se i její manžel. „Koukám, že nás asi moc dobře znáte, když stále dokola píšete, jak fetujeme, chlastáme, nic neděláme, nepracujeme, žijeme ze sociálních dávek, nemyjeme se, o děti se nestaráme, jen týráme, nevaříme, jíme prošlé jídlo, žijeme v bordelu na ubytovně,“ napsal Petr.

Jenomže je nikdo nepolitoval. Diváci stále nechápou, jak někdo mohl nechat své děti žít v takových podmínkách.

Související články

Další články