Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Špindíra Věra z Výměny manželek rozhněvala lidi! Zbavuje se psa kvůli tomu, že štěká

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
Výměna
Věra Blehová, která na sebe hodně upozornila účinkováním v novácké reality show Výměna manželek, si od lidí vysloužila přezdívku Špindíra Věra. Značně kontroverzní díl jí změnil celý život. Nedávno se jí narodilo třetí dítě a teď své kamarády, ale i lidi na sociální síti šokovala - zbavuje se totiž psa. Důvod? Pejsek překvapivě štěká!

Televize Nova před pár lety odvysílala velmi kontroverzní díl, na nějž si mnozí lehce vzpomenou. Věra neměla v době natáčení prakticky žádné finanční prostředky a žila na hranici chudoby. Jenže dobré to nebylo ani s hygienickými návyky, přičemž s dentální hygienou to nebylo nejrůžovější. Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. Po odvysílaném díle se rodina přestěhovala do bytu o velikosti 2+kk v Kolíně. A hodně si polepšila, dokonce přiznala, že manžel vydělává tolik, že jí úřady sebraly různé příspěvky.

Teď se rozhodla, že se zbaví pejska, kterého pro děti před časem s manželem pořídila. „Daruji psa do dobrých rukou, pro více informací si pište,“ uvedla ke snímku čtyřnohého mazlíčka a přidala komentář, v němž důvod vysvětluje. „Štěká a vyje, lidi si stěžují.“ Jedna z kamarádek ji na toto napsala, jestli si nedělá srandu. „Veruno, to snad nemyslíš vážně,“ uvedla.

Věra tak dala najevo, že tři děti a pes jsou nad její síly. A tak se rozhodla, že pes půjde z kola ven. Přejme si, aby skončil v dobrých rukách…

Související články

Další články