Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Špindíra Věra z Výměny: Do reality show bychom už nešli, teď si žijeme jako králové

Věra měla strach o svého syna.
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
výměna manželek
Před třemi lety kontroverzní díl Výměny manželek vyvolal hotový poprask... Věra Blehová si od lidí, kteří seděli u obrazovek, vysloužila přezdívku Špindíra Věra, a to kvůli problémům s dentální hygienou, ale třeba i kvůli tomu, v čem své potomky vychovávala. Jenže dnes je vše jinak. Věra svěřila eXtra.cz, že se její život otočil o 180 stupňů a dnes si ho s manželem a třemi dětmi hodně užívají. Mají se prý skvěle a o peníze nemají nouzi.

Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. Po odvysílaném díle se rodina přestěhovala do bytu o velikosti 2+kk v Kolíně, kde aktuálně žije. Tehdy na rodinu chodila na tamní sociálku mnohá udání.

Jenže uplynulo pár měsíců a změnilo se nejen prostředí, v němž vychovávají své potomky, ale třeba i to, že Věra před téměř rokem porodila své třetí dítě – chlapečka Sebastiana

"Manžel má dobrou práci a kvůli tomu, že máme dost peněz, jsme přišli o různé dávky," prozradila eXtra.cz Věra s tím, že by se dalo říct, že si žijí na vysoké noze nebo jako králové. "Já jsem na mateřské, ale manžel hodně pracuje. Jsem na něj pyšná," poznamenala Věra, která by prý do Výměny manželek už nikdy nešla. "To rozhodně ne. Už do žádné reality show," upřesnila.

Se sociálkou dnes už nemají žádné problémy. "Nechodí k nám, není také důvod. Žijeme dobře. Krásně se starám o všechny děti, jsem na mateřské," dodala Věra Blehová

Rodina, která v minulosti měla velké sociální problémy, je tak důkazem toho, že když člověk chce, dá se hodně změnit. A za to jim rozhodně patří palec nahoru.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy