Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Špindíra Věra v exkluzivním rozhovoru: Vymačkala svůj život jak tubu od zubní pasty!

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Výměna manželek
Před třemi lety kontroverzní díl Výměny manželek vyvolal hotový poprask... Věra Blehová si od lidí, kteří seděli u obrazovek, vysloužila přezdívku Špindíra Věra, a to kvůli problémům s dentální hygienou, ale třeba i kvůli tomu, v čem své potomky vychovávala. Dnes je ale vše jinak! Věra urazila pořádný kus cesty k čistotě a redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor.

Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. Po odvysílaném díle se rodina přestěhovala do bytu o velikosti 2+kk v Kolíně, kde žijí aktuálně. Změnilo se nejen prostředí, v němž vychovávají své potomky, ale třeba i to, že Věra před téměř třemi měsíci porodila své třetí dítě – chlapečka Sebastiana.

Jak se vám v Kolíně žije? Jsem spokojená. Změnilo se u nás všechno…

Co říká manžel na to, že jste se rozrostli o další dítě? Je spokojený. Poslouchá, musí (smích).

Předpokládám, že jste na mateřské. Ano, pracovala jsem v Tescu a teď jsem doma s dětmi. Manžel mi pomáhá. Pomáhá i nejstarší dcera.

V době, kdy se Výměna vysílala v televizi, bydleli jste na ubytovně. Stýkáte se s lidmi, s nimiž jste se přátelili? Stýkáme se jen s rodinou. Já na lidi kašlu…

Měla jste tehdy také problém s dentální hygienou… Všechno se zlepšilo. Dnes žijeme jinak.

Kdy naposledy u vás byly sociální pracovnice? To už je hodně dlouho. U nás je všechno v pořádku.

Sháníte nějakou brigádu? Přeci jen živit tři děti může být celkem finančně náročné. Ano, sháním ještě nějakou brigádu z domova.

Z Věřiných slov je evidentní, že se v její domácnosti mnohé změnilo. Pokračování exkluzivního rozhovoru najdete na portálu eXtra.cz v pátek ráno.

Související články

Další články