Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Špindíra Věra lituje, že kdy lezla do Výměny manželek! Pořád jí hrozí, že přijde o své dcery

Výměna se vysílala před týdnem, lidem ale pořád leží v žaludku.
+ Další 2 fotografie
Tak takovou dohru Věra z Výměny manželek rozhodně nečekala. Lidé chtějí vidět její hlavu na špalku kvůli tomu, jak zanedbává svoje dcerky. Už dokonce sepisují petice!

Sejde z očí, sejde z mysli, čekali bychom, že týden po odvysílání šíleného dílu Výměny manželek s ušmudlanou rodinou Věry a Petra si dají Češi pohov a začnou hejtovat pro změnu někoho jiného. Ale ono ne. Tady jde totiž o děti a tenhle díl sondy do duše českého národa tak nějak píchnul u srdce, nebo chcete-li, hnul žlučí snad každému, komu zbyla alespoň špetka nějakého mezilidského citu.

Věra je neuvěřitelná šmudla, která absolutně rezignovala na to, co člověka dělá člověkem, čím se odlišuje od zvířat, a dokonce i ta provozují pravidelnou hygienu. Nemyje se, nečistí si zuby a svoje dvě dcery pomalu vychovává jako vlčí děti, pokud tedy v tomhle případě může být vůbec o nějaké výchově řeč.

Moderní civilizovaný svět ale funguje jinak, proto se Věra nemohla divit, když se dostala do hledáčku sociálky. Tu na ni koneckonců zavolala i zoufalá vyměněná manželka Lucie v průběhu natáčení. Sociálka se o rodinu Věry sice zajímala, ale už nekonala.

Jak nám sama Věra řekla, sociálka u ní byla na kontrole několikrát, ale nikdy nic podezřelého nenašla. Bodejť by ano. Hned po Výměně měla Věra ještě naklizeno od Lucie, takže špínu sociálka ani najít nemohla. A další případy? Nad nimi visí otazník.

Každopádně laxnost českých úřadů leží v žaludku spoustě lidí, kteří neváhají zakládat na Facebooku skupiny jako veřejný lynč a podepisovat petice. Jenže my lynče nemáme rádi. Ano, Věra je exemplář člověka, kterého potkáte jednou, maximálně dvakrát za deset let, ale uvědomme si, že ani jeden z nás teď u ní nežije, nikdo z nás u ní doma nebyl, a kdyby sociálka skutečně měla jednat, nejednala by? Případ je mediálně známý, ostře sledovaný a sociální pracovnice jsou pod drobnohledem nejen svého zaměstnavatele. Prostor pro chyby je v tomhle případě naprosto vyloučen. Existuje tedy varianta, že Věra a její manžel se skutečně polepšili.

Přesto Věra lidem nedá spát. Pod peticí Odeberte paní Věře děti, která musí být výplodem chorého mozku (proč si pořád Češi myslí, že petice u nás nějak fungují?), se sešlo ke dvěma tisícům podpisů a další přibývají. Na několika proti Věře zaměřených facebookových stránkách se zas někdo horlivě stará o každý krok celé její rodiny.

Na jednu stranu je fajn, že nejsme zahledění do sebe a existují, petice je toho důkazem, stovky lidí, kterým není osud holčiček lhostejný. Na druhou stranu se nám nechce věřit, že všichni, co petici podepsali, mají doma špičkově naklizeno, děti vycepované s výborným prospěchem a zuby si čistí třikrát denně, jak doporučují zubaři. Že ne? Tak je to, vážení, holé pokrytectví!

Mohlo by vás zajímat

Další články