Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Špindíra Soňa tvrdě pracuje na miminku: Chudák dítě, AŤ ZASÁHNE SOCIÁLKA, řvou diváci!

+ Dalších 92 fotografií
Výměna
Ve středeční Výměně manželek se diváci seznámili s rodinou čistotné Milady, na druhé straně pak s rodinou špindíry Soni. Ta se podle diváků ukázala jako naprosto líná osoba s nulovými hygienickými návyky a především jako neschopná matka, která živí své děti konzervami jen proto, že není schopná jim uvařit. Když se tedy pak na světlo světa dostala informace, že se se Standou snaží o její v pořadí již páté dítě, lidi to naprosto rozzuřilo a žádají, aby se o rodinu žijící v nechutné špíně začala zajímat sociálka.

Středeční díl Výměny manželek diváky u televizních obrazovek pořádně naštval. Jen málokdo dokázal bez jakýchkoli emocí sledovat línou špindíru Soňu, která v náhradní domácnosti vůbec nic neudělala, a její děti, které žijí ve špíně a smradu. Už po odvysílání dílu se sociální sítě proměnily v hotové peklo, nebylo to ale nic proti tomu, když se diváci dozvěděli, že Soňa se Standou se pokouší o miminko.

Někteří z diváků absolutně nechápou, proč se o rodinu ještě nezajímá sociálka. „Já pořád nemůžu pochopit, jak taková rodina může mít děti. Chtělo se mi brečet, neznají hygienu, máma jim smrdí, táta je alkoholik a sociálka nic nedělá. Chudák miminko, kdyby se jim mělo narodit,“ píše rozhněvaná Lara. „Takovým lidem bych děti zakázal, smutný,“ napsal David. K těmto komentujícím se přidala ještě spousta dalších, kteří Soniny děti litují a přáli by jim lepší život.

Je otázkou, zda se po odvysílání pořadu o rodinu nezačala sociálka skutečně zajímat. Přeci jen by to nebylo poprvé a zřejmě ani naposledy, možná stejně jako v případě špindíry Věry, jejíž epizoda pořadu se odvysílala před lety, kdy se někdo z diváků sám rozhodl podat podnět úřadům.

Mohlo by vás zajímat

Další články