Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Špindíra Soňa je nevděčný sobec: Druhá rodina přivezla dárky dětem, ona ani NEPOZDRAVILA

+ Dalších 84 fotografií
nevychovanost
Ve středečním díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Hlinska, kterou tvoří čtyřicetiletá Soňa, její o rok starší partner Standa a 4 děti. Místo se Soňou si vyměnila Milada, která žije s partnerem Pavlem a společně vychovávají její dvě děti. Jelikož se Soňa ukázala jako špindíra, která snad překonala i legendární Věru Blehovou, a navíc i jako neschopná matka, jejíž děti nemají základní hygienické návyky, hračky, ani dostatek oblečení, rozhodli se Milada s Pavlem ke vstřícnému kroku. Děti byly podarovány oblečením po Miladině synovi, hračkami a také starším Playstationem. Soňa dárky jen vzala a šla domů.

Po Výměně manželek se Pavel s Miladou rozhodli, že dovezou Soniným dětem nějaké staré oblečení po svém synovi a hračky. Do dvou krabic přibalili i starý Playstation, který už doma nepoužívali. Když rodině z Hlinska dárky přivezli, Standa jim uctivě poděkoval. To se však nedá říct o Soně, která Miladu mezi osmi očima nazvala krávou. Ta totiž vyšla až deset minut poté, co Pavel s Miladou přijeli, nepozdravila, vzala, co přivezli a bez poděkování zalezla domů.

Až po odvysílání pořadu se ukázalo, že Soňa nedokáže své děti ani řádně krmit. Teplých obědů se dočkají jen ve škole nebo u babičky, doma se musí spokojit s pokrmy z konzerv, protože Soňa je líná a neumí vařit. Je tedy jasné, že dary ve formě oblečení a hraček od Milady a Pavla dětem udělaly radost, jakou díky vypečené matce dlouho nezažily.

Zatímco se Soňa nedokáže řádně postarat ani o děti, které už doma má, zadělává s partnerem Standou na páté. V rodině, kde se všichni myjí jen dva dny v týdnu a ústní hygiena je zejména u matky tak zanedbaná, že s ní nelze mluvit ani z dálky, bude další dítě přítěží. Lidé na sociálních sítích se bouří a chtějí, aby se o rodinu začala zajímat sociálka. Zda se tak skutečně stane, je ovšem stále otázkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články