Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Špindíra Pavla (29) z Výměny zanedbává děti: Plesnivé nehty, plná plenka a žádné oblečení!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 35 fotografií
Výměna
Pomyslné špinavé žezlo Výměny manželek převzala Pavla (29). V bytě jí poletovaly chuchvalce prachu, v záchodové míse čekalo nechutné překvapení a dětský pokoj byl v horším stavu než toalety v metru. Nejlepší vztah nemá žena z Ostravy ani k osobní hygieně. A jak jsme mohli vidět, odpovídající péče se nedostává ani jejím malým dětem.

Když se neuklízí, pořádek zkrátka nikdy nebude. Špindíra Pavla (29) z premiérové Výměny manželek to má očividně na háku. Přestože tvrdila, že má v bytě vysmejčeno, náhradní manželce Petře (37) se ze skutečnosti zvedal kufr.

Snad by se ještě dal omluvit prach, s nímž to bývá nekonečný boj. Černota v záchodové míse, pokálená plenka mezi oblečením nebo pomočené okraje pohovky už jsou však silným kalibrem.

Posléze vyšlo najevo, že Pavla si libuje ve špíně nejenom okolo sebe. "Za těch deset dní jsem ji neviděl v koupelně. Nevím, jestli to bylo tím, že byla celé dny v bazénu a stačilo jí to. Byla to taková slušně oblečená, ale ne zrovna čistotná paní," řekl Petřin manžel Jarda (49) televizi Nova. A dodal, že akutní zásah odborníka si žádá i Pavlin chrup.

Kdo si myslí, že tím výčet prohřešků téměř třicetileté paní končí, šeredně se plete. Jak bylo patrné z televizních obrazovek, dobře postaráno není ani o Pavliny děti. Starší dceři se špína za nehty začínala pomalu měnit v plíseň, mladší syn zase na začátku musel pochodovat s plnou plenkou déle, než je zdrávo. Navíc ani neuměl používat nočník, to ho naučila až Petra. Ta jim musela koupit i oblečení, kterého měli žalostně málo.

Jestli je tohle v pořádku, anebo ne, ať každý posoudí sám. Nadmíru jisté však je, že Pavla se nad sebou musí urychleně zamyslet.

Související články

Další články