Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Špindíra Lucie z Výměny to schytává ze všech stran: Směje se jí i provařená kolegyně Iva

Zdroj: TV Nova / archiv Ivy a Mariana
+ Dalších 8 fotografií
výměna
Výměna manželek začala 6. 1. roku 2021 velmi pikantním dílem, kde se špindíra Lucie, po celou dobu natáčení tichá a nešťastná, na konci rozeřvala na svého partnera Standu i na manželku Alenu, kterou nazvala sviní a ku*dou. V její domácnosti byl přitom nepořádek a děti neměly základní hygienické návyky ani vychování. Lidé na sociálních sítích jí nyní dávají pořádnou sodu a přidala se i Iva, která v pořadu sama účinkovala a kritice lidí se také nevyhnula. To, v čem žila a co předvedla nová špindíra, je ale i na ni moc.

Premiérová Výměna manželek 2021 nabídla divákům podívanou, na jakou zřejmě nikdy nezapomenou. Čistotná Alena se dostala do domácnosti špindíry Lucie, která se s o 20 let starším partnerem Standou starala o čtyři děti. Ty neměly ani základní hygienické návyky, mluvily sprostě a byly zvyklé rodičům při sprchování nahlížet do koupelny.

Lucie se po odvysílání dílu zapojovala do diskuzí na sociálních sítích, kde lidem společně se svým novým přítelem, usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem, nadávala a vyhrožovala právníkem. Od diváků se dočkala obrovské vlny kritiky, mnohdy ne úplně slušně vyjádřené.

Svou troškou do mlýna přispěla i Iva, která se Výměny manželek před lety zúčastnila se svým výrazně starším partnerem Marianem a lidé se o ni zajímali ještě dlouho. U ní se ale od natáčení mnohé změnilo a Lucii nemohla nechat bez komentáře. „No poser koště, tak na tu jsme koukali a říkala jsem si, že se máme ještě dobře,“ napsala a připojila smějící se emotikony.

Kritika

Špindíra Lucie zprvu na sociálních sítích na komentáře reagovala, skrz profil komunikoval i její aktuální přítel, který později diváky sepsul s tím, že Lucie se hroutí a zvažuje sebevraždu. Na jejich komentáře se podívejte v galerii.

Související články

Další články