Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Špindíra Lucie z Výměny se vdala: Ano řekla matka 8 dětí usvědčenému vrahovi Michalovi

Zdroj: Archiv Lucie a Michal Navrátilovi / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
svatba
Výměna manželek začala s novým rokem 2021 opravdu zostra a diváci na ni jen tak nezapomenou, zejména na náhradní manželku Lucii, která ukázala všem divákům u obrazovek, že její 4 děti nemají ani základní hygienické návyky. "Špindíra Lucie" aktuálně žije s usvědčeným vrahem Michalem a opravdu to vypadá na lásku jako trám, nedávno totiž vstoupili do svazku manželského a snímky ze svatby se Lucie pochlubila na sociálních sítích.

Výměna manželek začala prvním dílem letošního roku pořádně zostra, někteří diváci považují epizodu, kde se představila špindíra Lucie dokonce za tu nejostřejší v dějinách show.

Náhradní manželka Lucie přijela do čistého a spořádaného bytu Alenky, kde by se dalo z podlahy jíst. Naopak Lucie ač věděla, že její domácnost přijede na deset dní natáčet televizní štáb, si příliš práce s úklidem nedala. Ovšem nejvíce byli diváci v šoku z toho, že základní hygienické návyky neměly ani její 4 děti. Posléze tak dostala od diváků přezdívku "Špindíra Lucie".

Na konci celého pořadu přišlo to, co si většina diváků nedovedla ani představit. Z klidné Lucie se stala v sekundě stíhačka, svému muži vyčetla i to, co nikdy neudělal, a při debatě mezi osmi očima ztropila scénu, na kterou jen tak nikdo nezapomene.

Ještě před odvysíláním premiérového dílu lidé z okolí špindíry Lucie na sociálních sítích propálili její tajemství. Prozradili, že na svět nepřivedla jen 4 děti, se kterými byla v pořadu, ale i další 4, které jí byly odebrány

Nová láska spojená svazkem manželským

Vztah s bývalým mužem, který se předvedl po jejím boku ve Výměně manželek, jim nevyšel, přesto se Lucii podařilo najít opět lásku, a to v usvědčeném vrahovi Michalu Navrátilovi, za kterého se dokonce před pár dny provdala a láska jim očividně jen kvete. Mají společně založený TikTok i Facebook, kde si posílají dojemné vzkazy. "Míšo, bez tebe by život neměl žádnej smysl, jsi můj život, moje všechno, miluju tě strašně moc," vzkázala Lucie svému manželovi.

Snímky ze svatby se pochlubili Lucie s Michalem na svých společných sociálních sítích.

Související články

Další články