Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Špindíra Lucie z Výměny neumí být věrná: Radek popsal, co prováděla svému novému příteli!

Špindíra Lucie z Výměny neumí být věrná: Radek popsal, co prováděla svému novému příteli!
Zdroj: extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 28 fotografií
záletnice
Ve středeční Výměně manželek se do pamětí diváků nesmazatelně zapsala další z řady špindír. Lucie, která ani nevěděla o tom, že má její malá dcera černé zuby, své náhradnici Štěpánce nechala doma neskutečný bordel a v novém domově skoro nehnula prstem, se po odvysílání pořadu nechala slyšet, že po rozchodu s Radkem nový vztah nehledá a žije dobře bez mužů. Radek ale její lživá slova neustál a prozradil, jak je to s Luciinými vztahy ve skutečnosti.

Špindíra Lucie se po Výměně manželek nechala slyšet, že po rozchodu s Radkem nemá na muže ani pomyšlení. "Nejdřív potřebuju dát do kupy holky, časem sebe a pak, až to přijde, tak třeba navázat nějakej novej vztah," sdělila. Radek však její lživá slova těžce nesl a šel s pravdou ven. Lucie totiž po jejich rozchodu partnera měla a nechovala se k němu zrovna nejlépe.

Radek, který Lucii nedůvěřoval, prozradil, že poté, co se s ní rozešel, měla krátký vztah. „Ona potom, co jsem vlastně odešel od ní a od dcerek, tak měla vztah s mladým klukem. Když jsem ho po nějaké době viděl a ptal se, jak jim to klape, tak říkal, že to musel ukončit, protože lítala za jinýma,“ řekl Radek s tím, že Lucie se ze vztahu s ním nikterak nepoučila. Místo toho, aby si vážila muže, který dokáže s ženou s nulovými hygienickými návyky žít, ho prostě a jednoduše podvádí.

Vztah Lucie a Radka není úplně nejlepší. Bývalí partneři spolu komunikují a snaží se jeden s druhým vycházet jen kvůli dětem. Nebýt společných dcerek, Radek by už Lucii nejraději ani neznal.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy