Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Špindíra Lucie z Výměny manželek zamířila na TikTok: Partner Michal poslal haterům ostrý vzkaz

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
aplikace TikTok
Rok 2021 si našel hned v lednu jednu z nejneoblíbenějších žen, tentokrát však nejde o žádnou známou celebritu nebo soutěžící. Špindíra Lucie z Výměny manželek je žhavým tématem a hlavním bodem mnoha diskuzí na sociálních sítích. Aby toho nebylo málo, kromě párového profilu vznikl i párový TikTok, na kterém je Lucie společně s partnerem Michalem.

Populární aplikace TikTok se během krátké doby dostala do povědomí mnoha lidí. Dnes už neuslyšíte jen: „Hlavně to nezapomeň dát na ty vaše Facebooky,“ ale nově už i Instagramy a TikToky. Právě na této aplikaci, kam chodí převážně mladí natáčet, jak tančí, ukazovat své umění, přednášet o duševním a fyzickém zdraví, ale také jen tak, pro radost. Stejný důvod si zřejmě našla i Lucie z Výměny manželek.

Špindíra Lucie, jak je jí přezdíváno na internetu, se velmi rychle zaryla pod kůži mnoha lidem. Některým jí je líto, další by jí klidně nechali odebrat děti, protože „přece takhle nemají žádnou budoucnost“. Lucie se ale po svém ukřičeném výstupu v pořadu v části Mezi osmi očima velmi rychle stala ještě více neoblíbenou. A také proto je středem nadávek a pomluv.

Na TikToku, který má Lucie společný se svým přítelem Michalem Navrátilem, je několik videí. Zprvu jde jen o fotky dětí, které Lucie moc miluje, není tedy divu, že je jich tam takových hned několik. Pak následuje video se společnými fotkami Michala a Lucky. Je ale vidět, že se o profil na této platformě stará převážně Michal.

V posledním videu, kde právě on odpovídá na jeden z komentářů, zní jasný vzkaz. „Hele, vy tady všichni píšete o tom, jak vás ta ženská nezajímá. Jak už s tím máme přestat. Ale vy všichni ji tady pomlouváte v těch videích. Tak s tím přestaňte,“ zněl otráveně Michal. Komentáře jsou opravdu plné vtípků na adresu Lucie. Ale také Michal dostává pořádnou sodu. V nejednom komentáři mu bylo totiž předhozeno, že je vrah a že by měl raději mlčet. Pak jsou komentáře také plné nadávek…

Zda se profil udrží, zatím není jasné. Nadávky a urážky mohou být po čase pěkně otravné a pár se může rozhodnout je smazat. To ukáže čas, jak si Michal s Lucií poradí s hatery.

Související články

Další články