Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Špindíra Lucie si žije: Nejsem socka, beru 200 tisíc měsíčně, chvástá se vrah Michal

Lucie a Michal se vzali.
Zdroj: TV Nova / Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
video
Výměna manželek 2021 začala zřejmě nejostřejším dílem v dějinách celého pořadu. A příběh pokračuje. Špindíra Lucie aktuálně Lucie žije s usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem, se kterým na TikToku zveřejňuje videa, v nichž oba komunikují s diváky. Michal se v jednom z nich pochlubil i tím, že je podnikatel a bere 200 tisíc korun měsíčně. Bránil se nařčením, že je socka.

Zatímco profily na Facebooku si zabezpečili tak, aby na nich nikdo kromě přátel nic moc neviděl, špindíra Lucie z pořadu Výměna manželek 2021 a její nový šamstr, usvědčený vrah Michal Navrátil, s lidmi komunikují na TikToku. Navrátil dokonce poodhalil i část svého pracovního života a tvrdí, že vydělává ohromné peníze.

Při komunikaci s jedním z kritiků se Navrátil nebál poukázat na to, že má dobré známosti, díky kterým najde kohokoliv. Při obraně své Lucie také hodil veškerou vinu na televizi Nova a řekl, že 80 % dílu bylo podle scénáře. Když mu pak jeden z uživatelů napsal, že je socka, ohradil se videem, v němž řekl, že bere 200 tisíc měsíčně.

„No nevím kámo, jestli jsem socka, když beru 200 měsíčně, ty vole. Na rozdíl od tebe. Já sice vypadám, jak vypadám, ale na prdeli mám měsíčně 200 tisíc, kolik ty, ty ku*do,“ rozvášnil se usvědčený vrah, dnes údajně podnikatel.

V komentářích se lidé shodují na tom, že Navrátil lže a statisíce měsíčně určitě nevydělává a pokud ano, rozhodně to nejde o peníze pocházející z legální činnosti. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články