Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Špinavou troubou Monika nekončí: Maruška z Výměny promluvila o pečlivém úklidu

Výměna manželek 2021: Špinavá trouba Moniky nebyla vše. Maruška prozradila další detaily
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
bordel
Ve středečním dílu show Výměna manželek ze dne 20. 1. 2021 se diváci seznámili s kadeřnicí Maruškou, jejím manželem Pavlem a dcerami Šarlotou a Nereou. Na druhé straně byla volnomyšlenkářská rodina rovněž kadeřnice Moniky s manželem Štěpánem a třemi dětmi, Viktorem, Karlíkem a Natálií. Spousta lidí se u televize divila, do jakého stavu nechala Monika dojít svou kuchyni, trouba páchla a Marie si musela dát přes ústa a nos šátek, aby se jí neudělalo zle. Tím to ale nekončilo, prozradila Maruška pro web eXtra.cz.

Obě rodiny ze středečního dílu pořadu Výměna manželek 2021 žijí úplně jinak, Monika a Marie mají rozdílný životní styl a to se projevilo i během natáčení. Pokrytecká Monika mluvila o ekologii, o tom, že náhradní dcery Šarlota a Nerea jsou rozmazlené a nadávala na údajný binec. Maruška přitom musela u ní doma udělat pořádný kus práce, jak sama řekla pro eXtra.cz, to ale kamery nezaznamenaly.

Podle Marušky nešlo ze strany Moniky v otázce ekologie o přetvářku a i přes stav své zahrady na toto téma diskutovala vážně. „Každý to vidí jinak. Já bych to, co měli na zahradě, nesnesla. Také jsme rekonstruovali, ale tohle bylo moc. Stačilo jedno odpoledne. U nás se třídí normálně, což tam není řečeno. Akorát to neskladujeme v kuchyni, ale v chodbě. Běžně máme pytle na sklo a plasty. Ona se je tu snažila přesvědčit, aby ještě vymyli kelímky od jogurtů, nebo zvlášť vyhazovali igelitové pytlíky. Takže to, že my netřídíme nic, není pravda,“ řekla k Výměně Maruška.

Diváci si všimli, že Maruška měla doma naklizeno, Monika přesto kritizovala nepořádek. Z toho si ale její náhradní rodina nedělá těžkou hlavu. „Každý, kdo bude chtít něco najít, tak najde. Já jsem jí předala domácnost uklizenou a umytou. Při vstupu do domu jí prý vadil zápach z dezinfekce a pak po celém domě. Je doba covidová a já všechno dezinfikovala, když k nám měli přijet cizí lidi,“ řekla vyměněná manželka pro eXtra.cz.

Špindíra Monika

„Radši smrad z přípravků než humus v troubě a sporáku. Škoda, že není vidět, jak jsem ho rozebrala, to bylo teprve moc pěkný. Nadávala, že kočky kakají po pokojích, což je opět nesmysl,“ vysvětlila Maruška s tím, že kočičí toalety jsou v její domácnosti denně čištěny, klidně i víckrát.

Nebyla to jen trouba, co nebylo u Moniky doma v pořádku. „Není vidět plíseň ve sprchovým koutě nebo rozbitá podlaha u vany. Bordel v té chodbě, kde byla pračka, ani zmiňovat nemusím. Tu jsem si také musela umýt i se čtvercem před ní o velikosti koše, abych to prádlo v pohodě vyndala čisté. Je vystřiženo, že jsem vyprala 15 praček a vyžehlila jsem jí to a uklidnila do skříně. Ona tu nevyprala nic. Jen uklidila, co bylo v sušičce,“ popsala Maruška celou pravdu.

Do televize se nevešla nejen Maruška v roli pradleny, ale ani Monika v roli zahradnice. „Škoda, že není vidět, že sekala trávu, za kterou jsem byla vděčná, protože zahrada je moje království. Ale sekala ji bosky mezi hafíkovskými bobíky, které jsou jako od koně,“ prozradila Marie.

Výměna manželek

Ačkoliv se Monika nechovala nejlépe, Maruška s ní žít nemusela a z natáčení odjížděla pohodově naladěná. „Odjížděla jsem s dobrým pocitem, že to bylo fajn. Celou dobu jsme se k sobě chovali slušně a hezky a i když Štěpán třeba jen trochu brblal, že se mu nechce, i tak šel. Když jsem měla zásadní problémy ohledně některých věcí, vždycky jsem ho slušně poprosila, aby to odstranil. Byla jsem ráda, že to proběhlo bez konfliktů a hádek. Ani jeden z nás si to nechtěl znepříjemnit,“ dodala.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy