Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Špinavá Výměna manželek: Patrik (15) kradl rodičům peníze, náhradní manželka si odnesla vši

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Otřesné
Další šokující Výměna manželek právě skončila. Lenka (33), která přijela do obce Nové Sedlo na Západě Čech, zůstala od začátku do konce v šoku. Potýkala se špínou, nedostatkem základních hygienických potřeb, peněz i s totálně zanedbanými dětmi. Navíc si odvezla parazity...

Vyměněná manželka Lenka se v polo romské rodině celých deset dní setkávala s existenčními problémy rodiny, ve které ale oba rodiče kouří. Hned první den Lenku šokovala informace, že v rodině chybí zubní kartáčky. Náhradní manžel Petr se vymluvil na nedostatek financí. A to byl jenom začátek.

V domácnosti Zdeny chyběly veškeré čistící prostředky, základní suroviny na vaření, tekla pračka... zkrátka katastrofa, kterou Lenka alespoň dočasně vyřešila tím, že udělala nákup ze svých peněz. Časté poznámky a omluvenky v Žákovské knížce dětí zase napovídaly o tom, že i školní docházku má tato rodina tzv. na štíru. Navíc vyšlo najevo, že patnáctiletý Patrik krade tátovi peníze, cigarety a celkově je velmi problémový. Hrozilo mu tedy, že skončí ve výchovném ústavu.

Po skončení Výměny Lenka přiznala, že si přivezla ze zanedbané rodiny chřipku a vši. Myslíte si, že Zdena si své nedostatky uvědomí a začne fungovat normálně, jako většina rodin?

Související články

Další články