Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Špína a hnus ve Výměně: Alkoholik a zanedbaná domácnost s odporným záchodem

+ Další 3 fotografie
výměna manželek
V premiérovém díle reality show Výměna manželek se představí na jedné straně Soňa (40), matka čtyř dětí, a na druhé straně Milada (36), která má děti dvě. Poradí si pohodlná Soňa v domácnosti, kde právě probíhá rekonstrukce bytu, a dokáže Milada zlepšit vztahy mezi dětmi a otčímem v rozhádané rodině?

V posledním dílu Výměny manželek se předvedli 3 muklové, v premiérovém středečním dílu se opět ukážou špindíry. Zatímco šestatřicetiletá Milada je doma svým dvěma dětem a manželovi služkou, čtyřicetiletá Soňa ve své domácnosti obývané čtyřmi dětmi a alkoholickým manželem nehne ani prstem.

Milada nestačí zírat, jakou špínu jí Soňa doma nechala. Zaneřáděná koupelna je ještě to nejmenší oproti odporně oslizlému záchodu, jehož zdlouhavého čištění se znechucená Milada ujme s tím, že její manžel by jí tohle rozhodně netrpěl.

I na druhé straně však bude atmosféra napjatá. Tak, jako je Soňa zvyklá nepracovat ve své domácnosti, ani u Milady doma nebude fungovat. Když jí náhradní manžel vyčte, že za celý týden uvařila dvakrát, jen kroutí hlavou. Je snad od svého manžela, který třikrát denně chodí do hospody, zvyklá na to, že mu nemusí vyvařovat a starat se o děti?

Mohlo by vás zajímat

Další články