Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Spím čtyři hodiny denně, přiznal Šimůnek, který netají závislost na prášcích. Co ho drží zpátky od léků?

+ Další 3 fotografie

Pohádkový Honza, Miroslav Šimůnek (44), se vrací na obrazovky TV Prima. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak zvládá velký návrat do televize, jak to teď má s prášky a jestli se nebojí dalšího zhroucení. Herec promluvil o plánované svatbě i o jeho druhé profesi. 

Mirek Šimůnek je v procesu natáčení nového seriálu ze zpravodajského prostředí s názvem Dobré zprávy. Naše redakce eXtra.cz herce odchytla na Prima party, kde nám vylíčil detaily připravovaného trháku i to, koho v seriálu bude hrát. "Budu dělat počasáře," prozradil herec pro eXtra.cz. Už dávno není tajemstvím, že Mirek přibližně 10 let byl na prášcích a z obrazovek se stáhl kvůli zhroucení. Podle deníku Blesk.cz bral herec prášky na spaní a úzkost, sám uznal, že to byla vražedná kombinace. Nyní je z něho nový člověk, který je zvyklý na jiný režim.

Přijde znovu kolaps?

Na otázku, jak natáčení zvládá a jestli se nebojí kolapsu, odpověděl takto. "Ne, nebojím. Hlavně už si dávám pozor na svůj vlastní režim, takže v tuhle chvíli nějaký kolaps absolutně nehrozí. Už jsem někde jinde, než jsem býval, a hlavně mám partnerku, která mě podporuje a díky tomu to můžu zvládnout," řekl herec pro eXtra.cz. Také prozradil, že na natáčení jezdí až z Brna a cestu, která trvá dvě hodiny, si moc užívá.

Čtyři hodiny spánku denně

Důvodem užívání prášků bylo prý to, že na to byl tenkrát sám. Teď je Miroslav opět v plné síle a jezdí z jedné akce na druhou. Co se týká spánku, tak spí jen 4 hodiny denně. "Předevčírem byly tři akce v jeden den, kde se muselo vstávat brzo a končit pozdě. Takže jsem naspal tak 3 - 4 hodiny, protože to prostě nešlo jinak. A ani to se mnou nehlo. Jsem už stabilizovaný," promluvil Mirek. Herec také přiznal, že i když toho moc nenaspí, tak i přesto chodí pravidelně do posilovny, kde se odreaguje a fyzicky odpočívá.

Do nočních klubů už nikdy

Po cestě do Brna mu prý dělá společnost jeho anděl strážný Alice. Hovoří spolu po telefonu, aby Mirek po tak náročném natáčení a málo spaní neupadl do mikrospánku. Na stěhování do Prahy se ale nechystají. "Všechno se dá zvládnout," odpovídá herec. V Brně do společnosti moc nechodí. "Já nechodím nikam, jenom cvičit, ani do restaurace nechodíme. Jenom k přátelům do jejich domovů. Ale do restaurací a nočních podniků už v žádném případě. Toho jsem měl v životě fúry," řekl Miroslav v rozhovoru.

Svatba mimo ČR

Na otázku, kdy bude svatba, herec odpověděl, "To se právě ptá každý, ale musím říct, že do konce tohoto roku určitě. Teď jsme oba pracovali každý den, takže nebyl čas vymyslet přesný termín, ale jasně víme, že se svatba bude konat v zahraničí na romantickém místě. Hádám, že to bude tak ve čtyřech lidech, max. v osmi včetně svědků," ​prozradil Mirek.

Druhá profese

Během covidu se herec věnoval rozvážení pizzy, teď se vrací k herectví a k tomu má ještě jednu profesi. Je z něho realiťák, sám to o sobě ale netvrdí. "Já to mám trošku jinak, toho byznysu mám trošku víc. Nicméně nejsem realiťákem, ani nechci být, protože bych musel být 24 hodin nonstop minimálně v praxi. Musel bych se zajímat, psát zkoušky atd. Ale zajímá mě to, baví mě to natolik, že v tuhle chvíli mám už spolupráci se šestnácti českými reality. S dalšími šesti či osmi v zahraničí," řekl.

Jestli se tím dá uživit, tak spíše jako přivýdělek. Mirek má totiž 10 % z provize realitky. Co na té práci ale nesnáší, jsou prý lidé, kteří nevědí, co chtějí. Sám řekl, že by nejradši chtěl pracovat jen s milými lidmi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy