Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Spiknutí dvojnic? Po Kate Zemanové má svou dublérku i Monika Štiková! V přestrojení za originál ji Blesk načapal při emigraci! Podívejte se!

Dle Blesku jsou tito dva lidé jedna a ta samá osoba. Ta podoba je
neuvěřitelná!
Zdroj: Blesk, Olga Path

A je to tady – po Kate Zemanové (20) už má svou proradnou skandální dvojnici i slavná máma Štiková, občanským jménem Monika. Deník Blesk přišel s velice rafinovaným odhalením, že dvojnice paní Štikové, kterou dokonce označil za samotnou Moniku, tajně odcestovala, ba přímo „uprchla“ směr Egypt!

„Mrkla se do prasečáku, jak bohatí ekonomické třídě říkají, a pak se pohodlně usadila do svého křesla v byznysu,“ tvrdil prý médiu jejich informátor, který je zřejmě zaplacen i za to, aby vymýšlel takzvané „trefné haterské hlášky znalé sociálního prostředí různých vrstev“.

Redakce eXtra.cz má ale zcela jiné informace – v době, kdy byla fotka dvojnice, u níž konkurenční médium uvěřilo, že jde o autentickou osobu, pořízena, byla Monika Štiková (41) v Praze u nás v kuchyni a zkoušela si naše nové kuchyňské chňapky ve tvaru růžových prasečích hlaviček.

Co asi řekne najatý hater-hláškař na tuto situaci s pravou Monikou? Opět ji přirovná k tak oblíbené návštěvě „prasečáku“, či ho snad napadne něco ještě víc „echt“? Jsme napjati jako struny a rozhodně přitom nečekáme, že při tom bude s Monikou či její dvojnicí nakládat coby se snadnými terči jako v prasečích rukavičkách!

Související články

Další články