Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Špička ve svém oboru Sam Dolce to pořádně rozjel! Stylista celebrit se svlékl donaha

Znáte jeho práci?
+ Dalších 7 fotografií
Český stylista celebrit a vizážista Sam Dolce (29) je jedním z nejvyhledávanějších v Česku. Talentovaný mladík dělá krásnými nejen modelky, moderátorky a jiné slavné osobnosti, ale také dbá na svůj vzhled a nebojí se ukázat i něco víc!

Sam Dolce je mladý, talentovaný a práce ho baví. Proto vše, na co sáhne, vypadá téměř dokonale. Dělá to totiž srdcem. Jeho cit pro detail a módu uchvátil už mnoho známých celebrit českého šoubyznysu, jako Taťánu Makarenko, Simonu Krainovou (45), Moniku Babišovou i Lucii Borhyovou (40).

Tento mladý talent se ale nebojí odvázat a na svých sociálních sítích ukáže občas víc než „běžný smrtelník“. Sam se pro smysluplnou fotografii nebojí odhalit své pozadí, které dá snímku naprosto jiný rozměr.

Sam se také angažuje v MISS CZECH REPUBLIC jako hlavní stylista. Jeho práce a jméno jsou u nás čím dál tím víc vidět a slyšet a není se čemu divit, jeho ruce jsou zlaté a mnoho dam by bez jeho služeb bylo zcela ztraceno!

Mohlo by vás zajímat

Další články