Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Špička ve svém oboru Sam Dolce to pořádně rozjel! Stylista celebrit se svlékl donaha

Znáte jeho práci?
+ Dalších 7 fotografií
Český stylista celebrit a vizážista Sam Dolce (29) je jedním z nejvyhledávanějších v Česku. Talentovaný mladík dělá krásnými nejen modelky, moderátorky a jiné slavné osobnosti, ale také dbá na svůj vzhled a nebojí se ukázat i něco víc!

Sam Dolce je mladý, talentovaný a práce ho baví. Proto vše, na co sáhne, vypadá téměř dokonale. Dělá to totiž srdcem. Jeho cit pro detail a módu uchvátil už mnoho známých celebrit českého šoubyznysu, jako Taťánu Makarenko, Simonu Krainovou (45), Moniku Babišovou i Lucii Borhyovou (40).

Tento mladý talent se ale nebojí odvázat a na svých sociálních sítích ukáže občas víc než „běžný smrtelník“. Sam se pro smysluplnou fotografii nebojí odhalit své pozadí, které dá snímku naprosto jiný rozměr.

Sam se také angažuje v MISS CZECH REPUBLIC jako hlavní stylista. Jeho práce a jméno jsou u nás čím dál tím víc vidět a slyšet a není se čemu divit, jeho ruce jsou zlaté a mnoho dam by bez jeho služeb bylo zcela ztraceno!

Mohlo by vás zajímat

Další články