Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Spice Girls: V devadesátkách z nich šílel svět. Dnes jsou to zasloužilé maminy!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií

Spice Girls patří mezi jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století. Podle BBC se dokonce jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob. Členky skupiny byly Victoria Adams (dnes Beckham), Emma Bunton, Melanie Chisholm, Melanie Brown a Geri Halliwell. Jaký osud mělo pět mladých dívek, kterým tehdy ležel svět u nohou?

Victoria Beckham (40)

Victoria byla od začátku označována za nejslabší zpěvačku skupiny, přesto je dnes jednoznačně nejslavnější z celé pětice dívek. V roce 1999 si vzala za manžela anglického fotbalistu Davida Beckhama (39) a přijala jeho příjmení. Za doby Spice Girls byla známá jako Victoria Adams. Neodmyslitelně k ní patří nošení bot na vysokém podpatku. Její manžel David je označován za prvního metrosexuála. Založila oděvní značku, kterou na sebe rády berou hvězdy červeného koberce. Porodila čtyři děti - Brooklyna, Romea, Cruze a dceru Harper a žije v jednom z nejstálejších a nejpevnějších slavných manželství.

Emma Bunton (38)

Emma byla nejmladší členkou skupiny. Vystupovala pod přezdívkou Baby Spice. Tvářila se jako roztomilá blondýnka, jejíž hlavní image byla naivita. Po rozpadu skupiny vydala Emma dvě sólová alba a nakonec se z ní stala úspěšná moderátorka, která má svou vlastní dvouhodinovou show na anglickém rádiu. Se svým manželem, zpěvákem Jadem Jonesem má dva syny. Starší se jmenuje Beau Lee Jones (7) a mladší Tate Lee Jones (3).

Melanie Brown (39)

Protože ve skupině byly dvě Melanie, známe zpěvačku spíše jako Mel B. Proslavila se především jako porotkyně v talentových soutěžích. Je současnou porotkyní v show Amerika hledá talent, kde nahradila v roce 2013 Sharon Osbourne. Jako porotkyně se také účastnila například anglického i australského X Faktoru. Má tři vlastní děti a jedno nevlastní. Každé má jiného otce. Neznámější je skandál, který provázel její druhé těhotenství, kdy otěhotněla s hercem Eddiem Murphym. Ten se s ní v průběhu těhotenství rozešel a nechal soudem nařídit testy DNA, které prokázaly jeho otcovství. Nakonec musel Melanii vyplatit více než sedm milionů dolarů jako odškodné.

Geri Halliwell (42)

V 1998 dala Geri jako první skupině sbohem a začala se věnovat sólové kariéře. V roce 1999 nazpívala svoje první album s názvem Schizophonic. Jejím velkým hitem byla píseň Look At Me a videoklip k této písni natáčela v Praze. Nazpívala také soundtrack k filmu Deník Bridget Jonesové s názvem It's Raining Men, kterého se prodalo více než 2,5 milionu kopií. V květnu 2006 porodila holčičku, kterou pojmenovala Bluebell Madonna Halliwell. Pěveckou kariéru už ukončila a vrhla se na módu. V roce 2011 navrhla svou vlastní kolekci dámských plavek a společenských šatů.

Melanie Chisholm (40)

Melanie je velmi úspěšná. Přesto, že se o tom málo mluví, prosadila se jako naprosto špičková textařka. Je dosud nejúspěšnější britskou spoluautorkou největšího počtu singlů, které se umístily na prvním místě ve Spojeném království. V celkovém pořadí včetně mužských autorů je na třetí pozici za Lennonem a McCartneym. V roce 2009 přivedla na svět dceru Scarlet Starr. Je tak poslední členkou skupiny Spice Girls, jež se stala matkou.

Jak vidíte, všechny holky se udržely ve velkém světě showbyznysu, ale čas člověk nezastaví a z mladých neposedných koček jsou dnes zasloužilé matky a ženy od rodiny. Která podle vás vypadá po letech nejlépe?

Související články

Další články