Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Šperk jako ideální dárek pro ženu k narození dítěte

Narození miminka patří mezi nejvzácnější životní okamžiky. Kromě radosti, štěstí a nekonečné lásky s sebou přináší také tradici, kdy novopečenou maminku i miminko zahrnou její nejbližší spoustou dárků. Lámete si i vy hlavu s dárkem, který opravdu potěší a nezanikne ve změti plenek a dudlíků? Prozradíme vám, proč darovat zrovna šperk a jak vybrat ten nejlepší.

Šperky jsou věčné

Šperky dokáží umocnit každou výjimečnou událost, ať už se jedná o Vánoce, narozeniny, výročí nebo právě narození dítěte. Kvalitní šperk na rozdíl od zmiňovaných plenek nebo dupaček vydrží věčně, takže pak mnohdy putuje z generace na generaci. A čím déle putuje, tím více příběhů a vzpomínek v sobě ukrývá a tím více také stoupá jeho hodnota.

Náhrdelník, prsten nebo náušnice?

Šperk vybírejte především s ohledem na vkus obdarovávané maminky: Jaké šperky má ráda? Ukrývá její šperkovnice spíše náhrdelníky nebo náušnice? Až si budete jisti typem šperku, kterým se jí trefíte do vkusu, začněte přemýšlet o designu a provedení. Tradice říká, že novopečené mamince byste jako „dárek za porod“ měli věnovat šperk v bílém či růžovém zlatě.

Objevte krásu drahých kamenů

Šperky s drahými kameny vyzařují něco kouzelného a tak trochu magického, takže je určitě při výběru zvažte. Darováním osobitého šperku s ušlechtilým drahokamem navíc vytvoříte mezi vámi a novopečenou maminkou silné pouto, obzvlášť je-li drahokam vybíraný s ohledem na znamení zvěrokruhu nebo na pohlaví děťátka. Zatímco pro holčičky se nejvíce hodí světle růžové až červené drahokamy, kupříkladu rubín, s chlapečky se pojí šperky zdobené modrým safírem nebo třeba tanzanitem.

Personalizovaný šperk je ideální volbou

Pokud se ve šperku, jímž oslavujete příchod miminka na svět, odrazí tématika této události například pomocí symbolů, nikdy nešlápnete vedle. Šperky, které zaručeně potěší, mohou nést třeba motiv srdce, čtyřlístku nebo dětské nožičky. Pokud se však nespokojíte s ničím všedním, překvapte maminku personalizovaným šperkem s rytinou. Věřte nám, že náhrdelník s medailonkem, v němž žena objeví vyryté datum narození svého dítka nebo jeho iniciály, ji jistojistě pohladí po duši.

Mohlo by vás zajímat

Další články