Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Spekulace ohledně vraha v Ostravě: V nemocnici mu prý zabili dítě, tak se přišel mstít

Zdroj: Profimedia.cz, Policie ČR
+ Dalších 10 fotografií
pomsta
Ve Fakultní nemocnici v Ostravě se ráno odehrála strašlivá tragédie. Podle posledních informací do zařízení vtrhl útočník a začal střílet na osoby sedící v čekárně. Po muži policie stále pátrá a podle diskuzí a spekulací na sociálních sítích se má jednat o otce, který kvůli pochybení tamních lékařů přišel o dítě a šel se pomstít.

Podle posledních informací není muž v červené bundě, jehož fotografie byla zveřejněna, vrah, nýbrž svědek. Kriminalisté pátrají po střelci, který má na svědomí 6 lidských životů. „Policisté přijali v ranních hodinách oznámení o střelbě v nemocnici v Ostravě. Na místě je 6 mrtvých osob. Policie po útočníkovi intenzivně pátrá, žádáme veřejnost o součinost při pátrání a nabádáme k obezřetnosti,“ řekla eXtra.cz mluvčí ostravských policistů Pavla Jiroušková.

V diskuzích na sociálních sítích začala kolovat spekulace, že muž, který v nemocnici střílel, jednal z pomsty. Jeden z tamních lékařů prý udělal chybu, kvůli které muži zemřelo dítě. Personál pak měl ze smrti dítěte obvinit právě otce.

Po vrahovi policie stále pátrá, podle posledních informací je na útěku. Premiér Babiš uvedl, že pachatel mířil svým obětem cíleně na hlavu a na krk. Situaci nad Ostravou aktuálně monitorují dva vrtulníky. Policie uveřejnila, že pátrá po pachateli, který se pohybuje v stříbrnošedém vozidle Renault Laguna 9T57401 a varuje občany, aby se ho nepokoušeli zadržet sami – je velmi nebezpečný a patrně je stále ozbrojen.

Mohlo by vás zajímat

Další články