Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Spekulace ohledně vraha v Ostravě: V nemocnici mu prý zabili dítě, tak se přišel mstít

Spekulace ohledně vraha v Ostravě: V nemocnici mu prý zabili dítě, tak se přišel mstít
Zdroj: Profimedia.cz, Policie ČR
+ Dalších 9 fotografií
pomsta
Ve Fakultní nemocnici v Ostravě se ráno odehrála strašlivá tragédie. Podle posledních informací do zařízení vtrhl útočník a začal střílet na osoby sedící v čekárně. Po muži policie stále pátrá a podle diskuzí a spekulací na sociálních sítích se má jednat o otce, který kvůli pochybení tamních lékařů přišel o dítě a šel se pomstít.

Podle posledních informací není muž v červené bundě, jehož fotografie byla zveřejněna, vrah, nýbrž svědek. Kriminalisté pátrají po střelci, který má na svědomí 6 lidských životů. „Policisté přijali v ranních hodinách oznámení o střelbě v nemocnici v Ostravě. Na místě je 6 mrtvých osob. Policie po útočníkovi intenzivně pátrá, žádáme veřejnost o součinost při pátrání a nabádáme k obezřetnosti,“ řekla eXtra.cz mluvčí ostravských policistů Pavla Jiroušková.

V diskuzích na sociálních sítích začala kolovat spekulace, že muž, který v nemocnici střílel, jednal z pomsty. Jeden z tamních lékařů prý udělal chybu, kvůli které muži zemřelo dítě. Personál pak měl ze smrti dítěte obvinit právě otce.

Po vrahovi policie stále pátrá, podle posledních informací je na útěku. Premiér Babiš uvedl, že pachatel mířil svým obětem cíleně na hlavu a na krk. Situaci nad Ostravou aktuálně monitorují dva vrtulníky. Policie uveřejnila, že pátrá po pachateli, který se pohybuje v stříbrnošedém vozidle Renault Laguna 9T57401 a varuje občany, aby se ho nepokoušeli zadržet sami - je velmi nebezpečný a patrně je stále ozbrojen.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy