Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Spekulace o rozchodu s Lucinkou: Bohuš Matuš šel s pravdou ven, jak to teď mají

Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 4 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Je to prý přátelství na celý život. Tak mluví slavný český baryton Bohuš Matuš (46) o vztahu s Lucinkou (17). Jenže jejich vztah utrpěl tím, že se slavný zpěvák začal s mladou slečnou prezentovat v médiích. „Ublížilo nám to,“ řekl eXtra.cz Matuš. Teď se rozhodl mnohé změnit.

I když partnerce Bohuše Matuše bylo teprve nedávno sedmnáct let, zpěvák ji označuje za dívku, se kterou si náramně rozumí "Máme mnoho společného. Já se strašně rád o Lucinku starám. Hrozně rád jí vařím," řekl pro eXtra.cz Matuš, s jehož láskou se mnozí nedokáží srovnat. Vadí jim věkový rozdíl partnerů.

"Dostala se ke mně kritika od lidí. Myslím, že nikomu do našeho vztahu nic není. Jsem přesvědčen, že mnoho lidí mi mladší partnerku závidí. Ale to nic nemění na tom, že to je naše věc, naše láska a každý by se měl prvotně starat o sebe. Jenže lidi rádi strkají nos do všeho, co není jejich věc, proto jsem se rozhodl Lucinku už neprezentovat v médiích," popsal eXtra.cz zpěvák své nadcházející kroky.

"Rozhodně nemám v úmyslu končit s naším vztahem. Za vším, co jsem řekl o Lucince si stojím. Je to úžasná dívka, se kterou máme mnoho společného a to je celé," vysvětlil pro eXtra.cz Matuš, který se podivoval nad tím, jak dokáží někteří lidé být zlí. "Někteří mají asi dost mindráků ze svého života, tak se dívají na cizí. My si ale na nic nestěžujeme, žijeme pohodové životy, máme mnoho chvil, kdy se smějeme a to asi lidem vadí a závidí," dodal respektovaný zpěvák.

Rozchod Matuše s mladší partnerkou se nekoná. Jen si svou lásku budou užívat za zavřenými dveřmi...

Související články

Další články