Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Spekulace o rozchodu Hanychové a Soukupa sílí. Šéf TV Barrandov zmizel z Agátina života, ta tráví čas s rodinou svého ex

Dárek od Jaromíra Soukupa.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
agáta a jaromír

Ani po více než týdnu od návratu Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (55) z několikatýdenní dovolené v jižním Španělsku stále není jasné, jak je na tom ve skutečnosti jejich vztah, který trvá od loňského léta. Chování obou aktérů totiž nadále vyvolává spekulace o tom, jak to bývalá modelka a televizní magnát vlastně mají. Navzdory opakovaným prohlášením, že rozchod se mezi dvojicí neodehrál, zejména sociální sítě Agáty vypadají spíše tak, jako by na Soukupa chtěla zapomenout.

Agáta Hanychová nedávno sdělila svým fanouškům na Instagramu, že s Jaromírem oba potřebují určitý čas od sebe. Zdůraznila ale, že jsou stále spolu. „Jaromír je u sebe a já jsem tady. My si od sebe potřebujeme odpočinout. Myslím, že jsme spolu byli teď až až. Ale single nejsem,prohlásila.

V poslední době se tak ve svém volném čase věnuje rodině a přátelům. Nedávno například strávila den se sestrou svého bývalého partnera Mirka Dopity Janou Dopitovou a podpořila svého syna Kryšpína (8) během fotbalového zápasu. Byla ale i se svými dětmi v lese na houbách nebo na pikniku. Jenže zatímco Soukup dříve plnil influencerčin Instagram a společně se ukazovali v příspěvcích i ve stories, teď se po něm slehla zem. Agáta skutečně slova o odpočinku od svého partnera plní velmi důkladně.

Do Česka přiletěli zvlášť

Pár se dal dohromady loni v létě – majitel TV Barrandov a miliardář tehdy pozval Hanychovou do svého pořadu a o několik týdnů později byl na světě nový pár hrdliček. Soukupova nepřítomnost na sociálních sítích Hanychové však vyvolává další otázky. Zdroj eXtra.cz už dříve naznačil, co by za tím mohlo stát.

Agáta s Jaromírem se ve Španělsku strašně pohádali. Proběhla tam šílená scéna, Soukup se pak sebral a vrátil se do Česka o několik dní dřív,“ uvedl náš informátor. Tomu by odpovídalo i dění po samotném návratu – do Česka přiletěla Hanychová prakticky sama, pouze s dětmi a svým asistentem. Veřejnosti pak sdělila, že Soukup měl ranní jednání v Brně. Jenže spekulace o rozchodu neutišila. Naopak jsou den ode dne hlasitější.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy