Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Spekulace o miminku? To je moje věc, odbyla novináře Patricie Solaříková

Patricie Solaříková a Aneta Krejčíková.
+ Dalších 81 fotografií
Dvě velké kamarádky z Ulice budí rozruch všude, kde se objeví. Aneta Krejčíková (27) těhotná je a za pár dnů bude rodit. Patricie Solaříková (29) o miminku zatím hovořit nechce. Je to prý jen její věc. Ale jisté je, že kočárek by jí moc slušel.

Obě kamarádky jsou v poslední době hvězdami českého internetu. Aneta Krejčíková oslňuje nádherným bříškem a těší se na porod. Její partner Ondřej Rančák se už nemůže dočkat, až si jako rodina vyrazí na procházku.

Časté dotazy na svatbu a miminko dostává také Patricie Solaříková. Její přítel Tibor Pagáč ji velmi miluje a tak je pochopitelné, že novináři se jí na mimčo často ptají. Hvězda seriálu Ulice ale o soukromí hovoří nerada.

„Já si myslím, že to je na mně a partnerovi a každému je do toho kulový, kdy se budu vdávat. Neřeším to. Na děti se zatím ještě necítím a nemám v plánu si je dělat pozítří ani se nebudu zítra vdávat. Takže až to přijde, tak to přijde,“ sdělila Patricie novinářům z webu Super.

Uvidíme, jak dlouho se jí podaří své soukromí střežit. Její kamarádka Aneta také o těhotenství dlouho mlčela, ale lidi ze štábu seriálu Ulice ji napráskali. Tak uvidíme, jak to bude s krásnou Solaříkovou.

Mohlo by vás zajímat

Další články