Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Špekatá Kadeřávková radí, jak zhubnout! Pomoc, přišla i o PRSA!

Anička se nedala na dietu, raději bude vypadat jako mumie, než aby se vzdala
koláčů.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Dietní guru? Tak leda ve snu. Rozina z Ulice Anna Kadeřávková si myslí, že má na to, radit ohledně hubnutí. "Prober se, holka," křičí fanoušci. Co na to říká sama herečka?

Mladá herečka Anna Kadeřávková se před časem vrátila ze svého studijního pobytu v Americe tak trochu jako kulička. Holt dennodenně se nacpávat hamburgery se nevyplácí… Když Anička přijela do Čech, vrhla se na svíčkovou se šesti a pak už do toho všeho muselo zasáhnout její okolí. Co si budeme povídat, mladé tlusté herečky moc neletí.

A co teď? Myslíte si, že se dala Anička na detox a nebo nasadila přísnou dietu? Ne, ne, tahle holka nejenže nenávidí cvičení… Tahle holka nenávidí i diety. Ostatně jako skoro každá z žen na této planetě.

“Už dlouho se dokopávám k tomu začít cvičit a všechny moc dobře víme, jak těžký to je, že… Dneska jsem si zašla poprvé na detoxikační body wrap a motivace teda super! Nešlo mi vůbec o vzhled, jako spíš o to, aby to mýmu tělu prospělo a trochu mě to nakoplo k tomu začít něco dělat. Cejtim se super, tak jsem zvědavá, jak to půjde! PS: Holky, při pohledu na můj hrudník… nebojte, ztratíte centimetry po celým těle (já odcházela o 8cm „tenčí“), ale na prsa to nemá vliv, jen vám to hooodně stáhne ta gáza. Ale po sundání je máte (naštěstí) zpět! Ještě že tak, jinak by mi tam už vůbec nic nezbylo," komentovala své hubnoucí triky mladá herečka.

Anička má asi jisté mezery z hodin fyziky, jinak by jí došlo, že se jí vrátí zpět i to bříško a nejen prsa. Tahle procedura přeci není manéž Davida Copperfielda.

Související články

Další články