Na portálu potravinynapra­nyri.cz se objevily další nebezpečné potraviny. Tentokrát jde o točený salám, šunkovou klobásu, špekáčky a párky. Tak pokud se chystáte s přáteli opékat u táboráku, zbystřete! Nemáte je náhodou doma i vy?

SZPI opět stáhla z našich pultů další závadné potraviny. V Jednotě v Rapotíně měli problém hned s několika uzeninami. Kontroloři našli závadné párky a párek lahůdkový. Tato nebezpečná potravina byla už na pohled zkažená. Povrch výrobku byl lepkavý a oslizlý, navíc zapáchal po kažení.

Párky byly prošlé už skoro dva měsíce, a přece si je někdo dovolil prodávat. Nebyla předložena ani původní etiketa od výrobce. Uzeniny byly ihned staženy z pultů.

V Rapotíně měli problém i se slovenským točeným salámem. Výrobek zapáchal po kažení, byl lepkavý a oslizlý a navíc měl prošlé datum použitelnosti. Potravina je nebezpečná a člověk by ji tak neměl konzumovat, nebo by mohl mít zdravotní problémy.

Stejný problém měla Jednota i se špekáčky a šunkovou klobásou. Ty také nebyly poživatelné a tyto hnusy by snad nejedlo ani zvíře. Prodejce tak má nejspíš velký problém. Pokud máte tyhle uzeniny doma i vy, okamžitě je vyhoďte.