Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SPECIÁLNÍ ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Vodnáři budou skládat účty, Panny čekají milostné pikantnosti

Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
ÚPLNĚK
V pondělí 17. června v 10:30 hodin se nám předvede Měsíc v úplňku. Tentokrát v ohnivém Střelci. A co zajímavého přinese jednotlivým znamením? Některým zrozencům obrátí život naruby, jiným vyjdou jejich plány. Jak tento ohnivý úplněk sejme některá znamení? A co všechno nás čeká? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, to, co se dozvíte, vám nebude příjemné. Ale je lepší znát pravdu. Ze slov vaší drahé polovičky budete mít výčitky svědomí. Je k tomu důvod? Přemýšlejte. A co se stane v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, úplněk vám naservíruje skvělé příležitosti k novému seznámení. Střelec vám dodá kapku prostořekosti a vaše nová známost z vás bude unešená. A jak úplněk ovlivní Býky ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Při úplňkovém pondělku se snažíte vrátit ke svým prioritám. Vaše plány vám vyjdou dokonale díky vašemu příteli. Jste ochotni riskovat. Budete se snažit mu revanšovat. A jak vám to bude klapat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, úplněk ve Střelci je přesně to, co nyní potřebujete. Je čas jít s pravdou ven. Bojíte se, jak vaši pravdu miláček ustojí? Konstelace vám přeje a váš vztah to posílí. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento úplněk vám přináší příležitost, jak uplatnit vaši genialitu v zaměstnání. Nyní si můžete být jisti úspěchem. Budete překvapivě štědří. I k těm kolegům, které nemůžete vystát. Koho poznají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Stále odoláváte změnám. Ale měsíc v úplňku vás přiměje k něčemu jinému. Ve vašem milostném životě vás čekají pikantérie. Zkuste se uvolnit. V práci umíte bý i přátelští, teď se vám to bude hodit. A na co přijdou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner2

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, připravte se na kritiku, která přijde jako blesk z čistého nebe. Od koho? Od vašich blízkých. Nepříjemně vás to rozladí. Ale nesmutněte, nikdy se nemůžete zavděčit všem. Jak to budete mít s miláčkem? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, Střelec vám přinese fantazie, které budou velmi živé. Budete upadat z jedné extáze do druhé. Nyní si potřebujete ponechat hodně svobody. Jak se k tomu ale postaví vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, ve vztahu se z vás stane ohnivý hřebec. Nezadaní nebudou vědět coby, a tak budou přebíhat z jedné známosti ke druhé. Rodinná pouta nepěstujete, ale co vás překvapí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, netlačte svého miláčka do něčeho násilím. Jinak vám to klape dobře. Singles se budou snažit odhalit to neznámé na svém idolu. Nedají si pokoj, dokud na to nepřijdou. Opravdu dotáhnete svou zvědavost do konce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, ve vztahu budete muset skládat účty. Chcete přicházet a odcházet, ale takhle to nejde. Okamžik pravdy nadešel. A jak se cítí singles a co je trápí? To se dozvíte ve fotogalerii. Singles se cítí hekticky.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Singles Ryby své dobývání nyní nedotáhnou do konce. Proč? Střelec většinou neumí věci dotáhnout do konce. Zadané Ryby ,,mučí“ své drahé polovičky nejdivočejšími fantaziemi. Ale kým se chtějí stát? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články