Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

SPECIÁLNÍ ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP: Raci jsou podráždění, Ryby potřebují erotický restart

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
V noci ze středy na čtvrtek došlo k magickému Červímu úplňku. Jeho neobvyklá záře má vliv na všechna znamení zvěrokruhu. Uzavře důležité kapitoly ve vašem životě a bude si pohrávat s vašimi emocemi. Dochází ke konfliktům ve vztazích i v práci. Co tento mystický úplněk předurčuje vašemu znamení? A na co si dát pozor? Přečtěte si ve SPECIÁLNÍM ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, jak to tedy bude? Vlivem úplňku se dostanete do vnitřního konfliktu a budete si klást otázku, zda chcete dále pokračovat ve vztahu, nebo být sám. Slunce vstupuje do vašeho znamení a Venuše, bohyně lásky, vás podrží. Bude se to ve vás emocionálně mísit, ale nakonec dojdete ke správnému rozhodnutí. Kdo vás podrží? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Nechte Býka v klidu! Dopřejte mu odpočinek. Během této tiché doby se rozhodne, které věci mají zůstat a které mají jít pryč. Měsíc může v Býkovi vyvolat potřebu uzavření se. Váhy vás však povzbudí k jarním aktivitám venku. O jakou aktivitu půjde? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, jakmile dojde k úplňku, nebojte se sdílet své idealistické vize. Neomezujte svou fantazii a budujte svou novou životní kapitolu. Z vašeho neformálního flirtíku by mohlo být něco víc. Dokážete si to vůbec představit? S touhle osobou? Co říká Měsíc? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Budete daleko zranitelnější než obvykle. Tentokrát však neoprávněně, vlivem úplňku budete podráždění a dokonce povrchní. Což je nespravedlivé vůči jedné osobě. Pamatujte, ne vždycky dostanete, co chcete a to vám chce Měsíc naznačit. Proč budete takto emočně dezorientovaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Měsíc v úplňku oživí vaši energii. Budete ji potřebovat. Venuše se vás snaží ,,uvěznit“ v nefunkčním vztahu, ale nezávislý Mars to všechno zpochybňuje. Vyložte karty na stůl. Je lepší to ukončit, než pokračovat ve zmateném vztahu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Čeká vás neuvěřitelná pracovní nabídka. Zkuste pouze vyjednat lepší podmínky. Měsíc vás trošku popíchne. Budete posedlí každou maličkostí. Měli byste se na věci podívat z jiné perspektivy. Zkuste se k dané osobě více přiblížit, nebude to na škodu. Jak přijít na odpověď? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Úplněk je váš! Zkuste posunout ohnisko zpět k budování vztahu. Potřebujete určitý restart, ale musí souviset se zábavou. Hlavně mluvte pravdu a pokračujte ve svých vášních, i když výsledky neuvidíte okamžitě. A co je ve vzduchu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíří, zázraky se dějí, jakmile se vám podaří sejít z vlastní cesty. Úplněk žádá, abyste vystoupili z vlastního stínu. Povede vás po nové, lepší cestě. Možná si budete muset objasnit roli ve vašem životě. Ano, zase! Co se po vás chce? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Jarní úplněk by vás mohl zasáhnout! Buďte pozorní a neporušujte žádná pravidla, která jste sami stanovili. Přemýšlíte o své drahé polovičce, které věnujete hodně času, zdali jste spokojeni. Cítíte se v nejistotě. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Úplněk ve Vahách přináší kariérní úspěch. Držte oblek v pohotovosti. Vedoucí pozice volá vaše jméno. Budete intimně naladěni. Váš idol pozvete na milostnou vyjížďku. Měsíc vám bude svítit! Ale zapamatujte si. Co si máte zapamatovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Úplněk by mohl odhalit vaši emocionální nerovnováhu. Někdo z vašeho okolí vás rozpálí doběla a nebudete mít trpělivost. Ach. Ale místo ostření drápků a vykreslování pomsty se zhluboka nadechněte. Na co je dnes čas? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, měsíc otevře dveře novým příležitostem. Zkuste se porozhlédnout mimo vaši komfortní zónu. Vyplatí se to. Ve vztahu se doslova plácáte, potřebujete erotický restart. Jen se nejdřív ujistěte, zda má váš partner stejný chtíč. Pokud ne, prozradíme vám, co dělat. Dozvíte se to ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články