Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

SPECIÁLNÍ HOROSKOP NA NOVOLUNÍ: Lvi ovlivní chtíč svého idolu, Blíženci překonají odpor

+ Dalších 9 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
V pátek 5. dubna v dopoledních hodinách, přesně v 10:50, nás čeká nebezpečné a vášnivé novoluní. Tentokrát ve znamení tvrdohlavého a odvážného Berana. Boje s láskou, vášeň k novým cílům i zastrašování vás nemine. Jak využít velké množství energie, které vám bude dáno? A co čeká právě vaše znamení? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Toto novoluní má za úkol vás nabít a dostat vás do duševní a fyzické rovnováhy. Jste připraveni provést změny ve vašem životě, ale netrpělivost je riskantní. Půjdete přes mrtvoly a budete bezohlední. Co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, nenechte se od nikoho zastrašovat ani zatlačovat. Převezměte moc a konejte, jak uznáte za vhodné. Energii, kterou vám novoluní dává, využijte hlavně pozitivně. Co je hlavním přínosem tohoto novoluní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, boje s láskou vás mohou odradit od vašich cílů. Je to v pořádku. Oheň vás má motivovat. Zpomalte a vysvětlete své drahé polovičce svůj plán. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii. Milostné světlo bude svítit dál.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Novoluní vám nepřinese to, co očekáváte. Můžete se cítit frustrováni. Z čeho? Máte nedostatek vyhlídek nových projektů. Musíte trochu zabrat. Beranem budete vyzváni. K čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, milostné snahy budou zdrojem vašeho vzrušení. Můžete inspirovat svou mysl a zahřát své srdce. Vaše silné názory mohou ovlivnit myšlení a chtíč vašeho idolu. Vše musíte vyjádřit. Jak? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Hluboké sdílení s vaší drahou polovičkou vás zahřeje a povzbudí. Nuda může vyvolat konflikt. Svobodní hledají své potřeby. Pokud své neřesti zálohujete, dočkáte se vytouženého úspěchu. Co byste však neměli? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Zapálený Beran okoření váš stávající vztah. Mezi singles to půjde rychleji, než by čekali. Síla novoluní vás bude provokovat k odvážnosti zejména v ložnici. Mluvte o svých potřebách. Ale co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír se o novoluním dopoledni nadchne pro nové pracovní projekty. Zvýší tempo. Ale bude tlačen ostatními kolegy. Nenechá se a bude aktivně rozvíjet vlastní impulsy. Jak to bude mít s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Sebevyjádření, kreativita a milostné hraní, to je vaše novoluní, milí Střelci. Vaše osobnost chce stoupat výš a výš. Tím, jak dramaticky projevíte své emoce, představíte své originální nápady. Co chcete riskovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Konflikty v rodinném kruhu jsou nežádoucími projevy tohoto provokativního tranzitu. Zkuste tuto situaci prolomit. Změna, kterou vyžadujete, vám nesmí být odepřena. Energie, kterou ve změně cítíte, bude projevena i jinde. Kde? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, vaše svobodná mysl dostane o novoluní zabrat. Přísun adrenalinu vás naprosto semele. Konverzace s vaší drahou polovičkou vás zahřívají. Beran bude zkoušet vaši trpělivost. Jak? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, novoluní vám přinese nový způsob myšlení a přístup k vlastním hodnotám. Budete mít velké množství energie a zvažujete změnu zaměstnání. Nenechte na sebe vyvíjet nátlak. Co budete muset přijmout? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články