Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Speciální díly Ulice v karanténě: Přísná hygienická opatření a testy herců na koronavirus

Speciální díly Ulice v karanténě: Přísná hygienická opatření a testy herců na koronavirus
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
ulice
Navzdory tomu, že pandemie koronaviru zastavila natáčení seriálu Ulice a v souvislosti s tím stanice od 17. dubna poprvé v jeho patnáctileté historii pozastavuje také jeho denní vysílání, televize Nova dnes za přísných bezpečnostních a hygienických opatření zahájila natáčení speciálu, díky kterému diváci nejoblíbenějšího seriálu poznají, jak se jejich oblíbení hrdinové vyrovnávají se současnou koronavirovou krizí.

Ulice v karanténě chce přinést především humor, který je Čechům i v čase krize vlastní. „Já si myslím, že by to mohlo být zajímavé. Kdo sleduje Ulici, ví, jaký humor vede Miloš s Bedřichem a co teprve když jsou nuceni být spolu čtrnáct dní v karanténě. Vypadá to na pánskou jízdu v rouškách. Uvidíme, co všechno to přinese,“ prozrazuje představitel Bedřicha Lišky Adrian Jastraban.

„Těším se na to. Už měsíc nepracujeme, nenatáčíme, opravdu se těším na práci a především na kolegy,“ dodává Jiří Štrébl, představitel svérázného Miloše Knoblocha. Kromě Adriana Jastrabana a Jiřího Štrébla budou moci diváci sledovat na pozadí korony také osudy seriálových postav Jiřího Hány, Hany Holišové a dalších.

„Těším se moc, vezmu si nějakou apartní roušku a budu doufat, že trochu odvede pozornost od toho, že je Veronika šedivá, protože měsíc neviděla svého kadeřníka. Je fajn, že aspoň na chvilku oživíme naše postavy a ulice té naší Ulice nebude úplně opuštěná,“ neztrácí humor ani představitelka Veroniky Maléřové Hana Holišová

„Jsem pochopitelně rád, že zase točíme, i když v omezeném režimu. Není nic příjemného sedět měsíc doma a nesmět pracovat, zvlášť pokud vás práce baví. V tom mi dá určitě za pravdu každý, koho to také potkalo a nemusí to být herec. Nebudu říkat, že nemám strach z nákazy, každý se trošku bojí, ať už jde na nákup nebo do práce, ale tady se opravdu dbá na bezpečnost. Sám jsem před pár dny prošel testy a jejich výsledek byl negativní, a tak se mě kolegové nemusí bát,“ dodává seriálový partner Holišové Jiří Hána. Natáčení provází přísná hygienická opatření.

„Plán natáčení byl vystavěn tak, abychom byli schopni zajistit jeho bezpečný průběh. Bezpečnost herců a štábu je na prvním místě. Organizaci natáčení jsme sestavili tak, aby docházelo k minimálnímu setkání jednotlivých složek. Nezbytný kontakt budou provázet bezpečnostní a hygienická opatření. Kromě jiného budou po celou dobu natáčení všichni vybaveni rouškami, včetně herců před kamerou,“ dodává výkonná producentka seriálu Ulice Jana Maršíková.

Ulici v karanténě odvysílá TV Nova poprvé v úterý 21. dubna ve 20:20.

Související články

Další články