Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Speciální díl valentýnské Ulice: Karla zůstane na ocet a nad Maléřem se stahují mračna!

+ Dalších 12 fotografií
ulice
Ani v nekonečném seriálu Ulice se nezapomnělo na Valentýna. Tento rok ale nebude kdoví jak veselý, protože řadu postav čeká buď nepříjemné překvapení, nebo bilancování mezi dvěma ženami. Nejtěžší to bude mít nevěrník Martin Maléř, který se stále nemůže rozhodnout mezi svojí milenkou Šárkou a ženou Veronikou Maléřovou. Smutného a osamoceného Valentýna zažije detektivka Karla, kterou čeká nepříjemné překvapení.

Jak co nejlépe oslavit Valentýna, svátek všech zamilovaných? Karla na to nikdy nebyla, teď to na ni ale všechno dolehne. Přestože měla na dnešní odpoledne program, najednou zůstane sama ve chvíli, kdy by společnost opravdu potřebovala.

A aby toho nebylo málo, svého bývalého parťáka Jirku Hermana přistihne v Coolně při něčem, co je podle ní naprosto jednoznačné – už s ní vůbec nepočítá. O to víc ji překvapí pravda.

Čekala by cokoliv, jen ne to, co se dozví. Jaká tajemství má Jirka? A jaká Márovi rodiče? Co by Márovi i Karle určitě vyrazilo dech? Celá tahle rodina bude řešit na Valentýna opravdu hodně prekérní situace.

Podobně na tom bude i sukničkář Martin Maléř Ten už pěkně dlouhou dobu řeší, jestli má zachránit manželství s Veronikou Maléřovou, nebo dát šanci nové lásce a vztahu s číšnicí Šárkou. Šárka se ovšem dostala do bodu, kdy je na Martina pěkně nevrlá a z nehynoucí lásky se pomalu stává zhrzená nenávist.

Martin by si měl ve svém rozhodování pořádně pospíšit, než začne Veronika něco tušit. A to už by se hodně špatně vysvětlovalo. S kým nakonec stráví Valentýna? Rozlouskne už tenhle věčný problém s láskou? V Ulici to bude na Valentýna pěkně zamotané.

Související články

Další články