Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Speciální číslo v Tvoje tvář má známý hlas: Zatraceně žhavá Eva Burešová a Bruno Mars chudých

Speciální číslo v Tvoje tvář má známý hlas: Zatraceně žhavá Eva Burešová a Bruno Mars chudých
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
tvoje tvář má známý hlas
V neděli večer se diváci mohou těšit na další díl úspěšné pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Opět se předvedou ti nejlepší z nejlepších a pro fanoušky je tentokrát připraveno speciální číslo, které předvede krásná Eva Burešová (27) a Marek Lambora (25). Zatímco herečka a zpěvačka se promění v zatraceně sexy Beyoncé, tak Marek Lambora bude takový Bruno Mars chudých.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer pokračuje na obrazovkách televize Nova. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla v podání Petra Rychlého (55), Jitky Boho, Ivy Pazderkové, Davida Gránského, Marty Jandové, Alberta Černého, Hany Holišové, Vojty Drahokoupila (25), Bereniky Kohoutové a Romana Vojtka

Tvář v duchu duetů

Chybět samozřejmě nebudou ani skvělí moderátoři Ondra Sokol (49) a Aleš Háma

Čtvrtá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas se tentokrát ponese v duchu duetů. Kromě účinkujících se diváci mohou těšit i na speciální duet dvou porotců, a to Evy Burešové a Marka Lambory.

Eva Burešová se převtělí do Beyoncé a Marek Lambora do Bruna Marse.

Porotci předvedou vystoupení těchto dvou velikánů populární hudby, které zaznělo v rámci zahájení Super Bowlu, který pravidelně sledují miliony lidí.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy