Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Speciální číslo v Tvoje tvář má známý hlas: Zatraceně žhavá Eva Burešová a Bruno Mars chudých

Speciální číslo v Tvoje tvář má známý hlas: Zatraceně žhavá Eva Burešová a Bruno Mars chudých
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
tvoje tvář má známý hlas
V neděli večer se diváci mohou těšit na další díl úspěšné pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Opět se předvedou ti nejlepší z nejlepších a pro fanoušky je tentokrát připraveno speciální číslo, které předvede krásná Eva Burešová (27) a Marek Lambora (25). Zatímco herečka a zpěvačka se promění v zatraceně sexy Beyoncé, tak Marek Lambora bude takový Bruno Mars chudých.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer pokračuje na obrazovkách televize Nova. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla v podání Petra Rychlého (55), Jitky Boho, Ivy Pazderkové, Davida Gránského, Marty Jandové, Alberta Černého, Hany Holišové, Vojty Drahokoupila (25), Bereniky Kohoutové a Romana Vojtka

Tvář v duchu duetů

Chybět samozřejmě nebudou ani skvělí moderátoři Ondra Sokol (49) a Aleš Háma

Čtvrtá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas se tentokrát ponese v duchu duetů. Kromě účinkujících se diváci mohou těšit i na speciální duet dvou porotců, a to Evy Burešové a Marka Lambory.

Eva Burešová se převtělí do Beyoncé a Marek Lambora do Bruna Marse.

Porotci předvedou vystoupení těchto dvou velikánů populární hudby, které zaznělo v rámci zahájení Super Bowlu, který pravidelně sledují miliony lidí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy