Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Specialisté jsou pro smích: Diváci si neberou servítky. Je to sra*ka roku!

Zdroj: TV Nova
Tak tohle vůbec nevyšlo. Česká kriminálka Specialisté měla být příjemným zpestřením diváckých večerů, ovšem není. Je to spíše totální odpad a ostuda roku. Alespoň tak reagují zklamaní diváci!

Jakub Štáfek (26) je v poslední době velmi žádaným hercem. Spíše bychom ho ale viděli v Ulici nebo jako Laviho ve Vyšehradu. Seriál Specialisté totiž ani s ním v jedné z hlavních rolí nenašel úspěch u většiny diváků, spíše naopak.

Specialisté jsou podle drtivé většiny z nich naprostým odpadem a je vidět, že se český divák nenechal opít rohlíkem a jasně rozeznal, že se tohle opravdu nepovedlo. Hloupý scénář a infantilní dialogy, které snad neuspokojí ani dítě ze základní školy. Tohle je jednoduše velký propadák.

Můžeme být ale vcelku klidní. Seriál má naštěstí pouze osm dílů, takže nás všechny bude obtěžovat pouze během osmi večerů. Na portálu CSFD nasbíral 27 %, což je možná ještě více, než si ve skutečnosti zaslouží.

Bohužel se opět ukázalo, že čeští scenaristé a režiséři bohužel v drtivé většině nedokáží natočit kvalitní kriminálku. Že to ale bude až tak špatné, to se snad ani nečekalo…

Související články

Další články