Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Speciál Extra Focusu o módě: Bordelářky Bílá s Krainovou nebo salámistka Sharlota

+ Dalších 10 fotografií
Extra Focus
Nový Extra Focus Kateřiny Kristelové (38) je tady! Tentokrát jsme připravili speciál o módě, ve kterém promluvily oblíbené české celebrity. Modelka Simona Krainová (45) nebo zpěvačka Lucie Bílá (52) na sebe práskly, že v šatní skříni nemají zrovna pořádek. Raperka Sharlota (22) má zase problém s místem, do malého bytu se jí už oblečení nevejde. A co dalšího?

Speciál Extra Focusu o módě přináší perličky ze životů oblíbených hvězd a jejich přístupu k oblékání.

Simona Krainová na sebe práskla, že si v šatníku nedokáže udržet pořádek. "Jsem strašná bordelářka. Ale potrpím si na kabelky," říká Krainová. Stejný problém má i Lucie Bílá, která už kvůli oblečení obsadila i skříň svého syna Filipa Kratochvíla (22). Stejně jí to ale nestačí a svoje kostýmky má rozházené po celém domě.

Bije se s tím i raperka Sharlota, která bydlí v malém bytě a oblečení už pomalu nemá kam dávat. Moniku Bagárovou (24) zase trápí módní přešlapy. "Hlavně během SuperStar jsem měla takovéto výpady," směje se zpěvačka.

O módě promluvila i herečka Ivana Jirešová (41), yotuberka Not So Funny Any (24), herečka Mahulena Bočanová (51) a další.

Nechybí ani módní policie s ostrou břitvou Alenkou Šafratovou, která ví, co se nosí a co je lepší zahodit. A poradí vám, bez čeho se v šatníku neobejdete!

Jaký nejdražší kousek mají celebrity ve skříni? A obávají se módní policie? To se dozvíte v Extra Focusu!

Související články

Další články