Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Speciál Extra Focusu o Lucii Bílé: Mužů víc než Slavíků! A v oblékání je dokonalost sama

+ Dalších 27 fotografií
Fenomenální zpěvačka Lucie Bílá (52) patří k vůbec nejžádanějším českým hvězdám. I proto byla Kateřina Kristelová (38) v novém díle Extra Focusu několikanásobné Zlaté slavici v patách. Zatímco na pěveckém poli si k ní všichni ostatní mohou chodit pro rady, v osobním životě se tolik úspěchů zdaleka nekonalo. Před nedávným návratem ke kolouškovi Radkovi Filipimu (35) si prošla nespočtem peripetií, které jsme pro vás zmapovali. A Lucie se nám o nejčerstvějších událostech ve svém loži lásky svěřila. Tradičně nechybí ani módní policie s kapitánkou Alenkou Šafratovou.

S dalším letním týdnem přichází i nový Extra Focus, tentokrát ve speciálním vydání zaměřeném na radosti i strasti v životě Lucie Bílé Ta je teď šťastně zamilovaná do svého staronového namakaného Radka Filipiho Jenomže zatímco v kariéře slavila úspěchy, v lásce se jí dosud nikdy příliš nedařilo.

Ačkoliv postelí jedné z nejlepších českých zpěvaček prošel nespočet mužů, s trochou nadsázky víc, než má na poličce Zlatých slavíků, vztahy vždycky ztroskotaly. "Za život měla jediný stabilní vztah, a to s Petrem Kratochvílem, s nímž má syna Filipa. Od té doby to kolísá. Úspěch je vždy něčím vykoupen, v případě Lucie to je nepříliš štěstí v osobním životě," vidí zásadní problém Bílé naše bulvární expertka.

To, co platilo v minulosti, nyní však Lucii netrápí. S Radkem je po delší pauze, kdy se stýkali jen na profesní úrovni, opět zaláskovaná až po uši. Přes nikdy nekončící pracovní povinnosti spolu plánují romantickou dovolenou. "Léto je hodně hektické, takže prázdniny teprve budou," těší se Bílá. "Celý prázdniny točím cédéčko, ale chtěla bych ho vydat až příští rok, protože si musím být jistá, že je opravdu to správný. Jinak taky chystám zase Sestru v akci a Carmen," prozradila nám zpěvačka.

Svým zkušeným okem zhodnotila Lucii Bílou na poli módy naše ostrá břitva Alenka Šafratová Jak před ní majitelka fenomenálního hlasu obstála? A co dalšího Lucie prozradila o lásce k Radkovi a plánech do budoucna? Sledujte Extra Focus!

Související články

Další články