S dalším letním týdnem přichází i nový Extra Focus, tentokrát ve speciálním vydání zaměřeném na radosti i strasti v životě Lucie Bílé. Ta je teď šťastně zamilovaná do svého staronového namakaného Radka Filipiho. Jenomže zatímco v kariéře slavila úspěchy, v lásce se jí dosud nikdy příliš nedařilo.

Ačkoliv postelí jedné z nejlepších českých zpěvaček prošel nespočet mužů, s trochou nadsázky víc, než má na poličce Zlatých slavíků, vztahy vždycky ztroskotaly. „Za život měla jediný stabilní vztah, a to s Petrem Kratochvílem, s nímž má syna Filipa. Od té doby to kolísá. Úspěch je vždy něčím vykoupen, v případě Lucie to je nepříliš štěstí v osobním životě,“ vidí zásadní problém Bílé naše bulvární expertka.

To, co platilo v minulosti, nyní však Lucii netrápí. S Radkem je po delší pauze, kdy se stýkali jen na profesní úrovni, opět zaláskovaná až po uši. Přes nikdy nekončící pracovní povinnosti spolu plánují romantickou dovolenou. „Léto je hodně hektické, takže prázdniny teprve budou,“ těší se Bílá. „Celý prázdniny točím cédéčko, ale chtěla bych ho vydat až příští rok, protože si musím být jistá, že je opravdu to správný. Jinak taky chystám zase Sestru v akci a Carmen,“ prozradila nám zpěvačka.

Svým zkušeným okem zhodnotila Lucii Bílou na poli módy naše ostrá břitva Alenka Šafratová. Jak před ní majitelka fenomenálního hlasu obstála? A co dalšího Lucie prozradila o lásce k Radkovi a plánech do budoucna? Sledujte Extra Focus!