Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Špatný snímek a z Ilony Csákové je někdo jiný! Vypadá trochu jako Michael Jackson

Ilona je krásná žena, ale na fotce byla zachycena, jak ji nikdo nezná.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Stačilo jen ve špatnou chvíli zmáčknout spoušť fotoaparátu a z Ilony Csákové (47) se stala žena, která působí, že se modifikuje do legendární hudební ikony Michaela Jacksona (†50). Takhle by Ilonu nejspíš poznal málokdo... Ze snímku je totiž i patrné, že je hodně vyčerpaná.

Ilona musela před tím, než se nechala vyfotit na letišti, mít hodně práce. A únava ji pořádně poznamenala. „Sedím na bratislavském letišti a čekám na panáka… uf, jsem podělaná, ale na dovču se těším. Mé milované Korfu,“ napsala Ilona ke snímku, na kterém by ji poznal opravdu málokdo.

Dokonce to působí, že má za sebou řadu plastických zákroků a její vzhled směřuje k tomu, jaký měl král popu Michael Jackson. Ilona na Korfu létá s rodinou pravidelně. A po pracovním zápřahu, který v letošním roce zvládla, je jasné, že touží po pořádném relaxu. Navíc o tom svědčí i hodně unavený snímek. Tak doufejme, že z parádní dovolené se vrátí s úsměvem na tváři a výrazem odpočaté ženy.

Mohlo by vás zajímat

Další články