Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Špatné zprávy pro Jiřího Bartošku: Rakovina se mu po devíti letech vrátila

Jiřího Bartošku trápily zdravotní problémy.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
Onemocnění

Devět let měl od rakoviny klid, jenže ta se mu nyní znovu vrátila. Herecká hvězda a prezident festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška (76) se musí podle informací Blesku opět léčit na onkologii.

Herci Jiřímu Bartoškovi se znovu vrátila rakovina. Tu už přitom jednou porazil. Před devíti lety mu byla diagnostikována rakovina mízních uzlin, jíž nakonec úspěšně porazil.

„Pro mě to byla naprosto neznámá situace. Já jsem totiž i přes své zdravotní hříchy nikdy marod nebyl. On se ale z rakoviny dělá až moc velký strašák. Je to sice vážná nemoc, ale ne žádné mysterium. A čím víc na ni myslíte, tím hůř. Když se ji naopak snažíte ignorovat, může se urazit a jít pryč,“ prozradil tehdy Bartoška podle webu Aha!

Potíže již v létě

Jenže po letech je rakovina znovu tady, jak napsal Blesk. Mluvčí festivalu v Karlových Varech, jehož je Bartoška prezidentem, prozradila, že Bartoška v současnosti podstupuje onkologickou léčbu ve Fakultní nemocnici Motol.

"Mohu pouze potvrdit, že prezident MFF KV Jiří Bartoška v současné době absolvuje onkologickou léčbu ve FN Motol. Další podrobnosti nebudeme sdělovat," uvedla Uljana Donátová pro eXtra.cz.

Zdravotní problémy ho zastihly i v létě po prodělané viróze. „Pan Bartoška prodělal virózu kombinovanou s bakteriální infekcí. Potřeboval dlouhodobě antibiotika, proto byl v nemocnici a teď má dechovou rehabilitaci,“ prozradil tehdy jeho ošetřující lékař. Na festival v Karlových Varech dorazil také později a rovnou s kanylou v ruce.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy