Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Špatně vidím, mluvím hůř a neumím číst: Denisa z MasterChefa o boji s rakovinou mozku

Denisa bojuje s rakovinou mozku již podruhé.
Zdroj: eXtra.cz Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
bojovnice

Influencerka Denisa Cziglová, kterou zná řada lidí zejména díky její účasti v soutěži MasterChef, bojuje už dlouhou dobu s těžkou nemocí. Nádorové onemocnění mozku si bohužel vybírá krutou daň, a ačkoliv se mladá maminka snaží neztrácet naději, na svém Instagramu se svěřila s dopady zákeřné rakoviny na její každodenní život. 

Je to pořád horší

Doslova každý nový den života se influencerka Denisa Cziglová pere s vážnou nemocí. Bývalá účastnice kuchařské reality show MasterChef už rok bojuje s rakovinou mozku. Poté, co na podzim selhala bio léčba, která nemoc na nějakou dobu zastavila, udeřila s ještě větší silou. Objevily se nové nádory na místech, která jsou neoperovatelná.

Denisa dobře ví, že její followeři trnou strachy, jestli je v pořádku, proto se mladá maminka čas od času ozve prostřednictvím Instagramu, ačkoliv jí komunikace dělá stále větší problémy. "Ahoj přátelé, já vás zase zdravím po delší době," pozdravila své fanoušky Denisa a omluvila se za komplikace při natáčení na mobilní telefon.

"Děkuju, jestli mi píšete hezký zprávy, ale vidím špatně. Beru prášky, které mi pomáhají, ale bohužel jiné léky nejsou," posteskla si Denisa. "Jen abyste věděli, už jsem nemluvila skoro vůbec. Mluvím hůř a řeknu vám, že je to se mnou nic moc," dodala s tím, že dochází každé dva týdny k lékaři, který jí pomáhá, aby nepřišla o možnost komunikace.


Nemůže číst

V jednu chvíli bylo vidět, jak se statečné ženě derou do očí slzy, když se svým fanouškům pokoušela říct, že se snaží vše zvládnout. "Musíte se snažit užívat si každý den, protože každý ten den není jen tak normální den," vzkázala všem svým sledujícím s tím, že pořád ještě není úplný ležák a snaží se trávit čas s rodinou i přáteli, co nejvíc jí to zdravotní stav dovolí.

"Co vám budu říkat, je to náročný. Nic velkýho vám neřeknu. A neumím číst, to je taky prů*er," prozradila závěrem svého sdělení, jaké všechny těžkosti s sebou zákeřná nemoc přináší a jak může člověka připravit o činnosti, které bere ve svém životě jako naprostou samozřejmost.

Denisa promluvila o rakovině:


Začátkem listopadu loňského roku se Denisa Cziglová naposledy objevila na jedné ze společenských akcí. "Hodně jsem chodila ke své kamarádce, není to psycholožka, ale numeroložka. Vždycky jsem se tam vybrečela, ale ona mě zároveň naučila to, jak si život užívat a zároveň se smířit s tím, že už odtud budu asi odcházet," řekla tehdy v emotivním rozhovoru pro eXtra.cz. Rakovinou trpí i slovenský herec Marcel Nemec, jehož diagnóza je obzvlášť krutá, jak jsme psali.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy