Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Špatné bydlení a zhoubný nádor! Pomůže Mise domov nemocné Haničce?

+ Dalších 8 fotografií
znáte z televize
Toto bude opravdu velmi silný příběh. Pomůže Tereza Pergnerová (44) jako moderátorka show Mise nový domov maličké Haničce? Malá hrdinka svádí boj se zhoubným nádorem a její rodiče řeší neuspokojivou situaci ohledně bydlení.

Ve středu večer čeká na diváky televize Nova další epizoda pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová a její tým opět poctivě hledaly rodinu, která potřebuje pomoc a zaslouží si šanci na nový začátek. Tentokrát se vydáme do malebné vesničky na Znojemsku.

Diváci se seznámí se šestičlennou rodinou, kterou tvoří Petr, Amálka a jejich čtyři děti. Tato početná rodina má za sebou velmi těžké období. Začalo to tím, když Petr málem přišel o život. V noci se vzbudil s obrovskou bolestí na hrudi a dokonce následně lékařům zkolaboval v sanitce. Petr je ovšem silný muž a s velkou pomocí rodiny se po prodělaném infarktu opět postavil na vlastní nohy.

Tím bohužel špatné zprávy neskončily. Petrova a Amálčina dcera Hanička si stěžovala na bolesti břicha, které se stále zhoršovaly. Diagnóza lékařů byla mrazivá, objevili u ní zhoubný nádor. Dívka teď podstupuje náročnou léčbu a je pro ni velmi důležité, aby byla v naprosto čistém prostředí. Jejich dům, který je v katastrofálním stavu, tuto podmínku ovšem nesplňuje. Podaří se Tereze a jejímu týmu vykouzlit nový domov? Mise nový domov už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články