Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Špatná zpráva pro Lucii Vondráčkovou: Týká se předmanželské smlouvy a vůbec ji nepotěší!

Lenka Radoňová a Lucie Vondráčková
Zdroj: archiv D. Zápala, Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Rozvádějící se manželé Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) mají mezi sebou asi největší rozpor v tom, s kolika penězi by měla zpěvačka ze svazku odejít. Ona si cení sedm let „služby u hokejisty“ na sedm milionů dolarů, on mává nad hlavou podepsanou předmanželskou smlouvou, podle níž jí nic nenáleží. Může být vůbec možné, aby byla protiprávní a neplatná, jak Lucie prohlašuje?

„Podepsala jsem ji, byla jsem zamilovaná a zamilovanost vidí růžově a v její budoucnosti se přece nic jako rozvod nemůže stát. Ale je fakt, že mě už tehdy známí upozorňovali, že je to přinejmenším velmi zvláštní. Pracuju celý svůj život a vždycky jsem se o sebe dokázala postarat sama. Podepisovat papír, ve kterém vám někdo, koho milujete, říká, že jste nic, je divný,“ prohlásila pro Blesk Lucie Vondráčková (38).

Donutil ji podepsat?

Jako by naznačovala, že byla k sepsání předmanželské smlouvy donucená, i když éterem létá informace, že to ona sama o ni před uzavřením sňatku požádala, aby dokázala, že není zlatokopka.

Nyní však po Tomáši Plekancovi přesto žádá o v přepočtu 119 milionů korun a víc jak půl milionu měsíčně jako výživné pro manželku

Smlouva je platná!

Jenže podle advokátky svého manžela, s nímž se nedávno sešla a snažili se na rozvodu rozumně dohodnout, prostě předmanželská smlouva nemůže být nijak protiprávní.

„Předmanželská smlouva byla uzavřena formou notářského zápisu. Notář má zvláštní právní postavení v českém právním řádu. Notář není právníkem ani jedné strany, je ze zákona povinen vystupovat zcela nestranně, to znamená, že nesmí poškozovat ani jednu stranu. Uzavření předmanželské smlouvy byla přítomna notářka a pokud by byla svědkem jakéhokoliv nátlaku na paní Vondráčkovou, notářský zápis by odmítla sepsat,“ uvedla pro eXtra.cz Lenka Radoňová, právnické eso, které již dříve sdělilo, že i řada nezávislých odborníků potvrdila, že dotyčná smlouva je naprosto v cajku

Související články

Další články

Nejnovější kauzy