Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Špatná zpráva pro intelektuály: Troška dotočil Babovřesky 3! Všichni se děsí, že má v hlavě čtyřku!

Zdeněk Troška dotočil třetí Babovřesky. Budou tam báby a bude to z jihu
Čech, to je překvapení, co?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Pro někoho dobrá zpráva, pro jiného nejhorší noční můra.

Zdeněk Troška dotočil třetí Babovřesky, a to s takovým nadšením, že to vypadá, že film i dostříhá a ten půjde do kin. Točilo se v Turecku a jižních Čechách, ve filmu budou báby a bude tím pádem velká legrace, což nijak nesnižuje fakt, že na muzice k filmu dělá producent Karel Vágner (72), takže se všichni trošku bojí, že soundtrack opět nazpívá jeho syn nebo Tachmina Ibragimová, ale to už k tomu tak nějak patří stejně jako bradavky Lucie Vondráčkové nebo (ne)herectví Lucie Bílé (48).

První Babovřesky zaznamenaly fenomenální návštěvnost, druhý díl nejenže zdaleka ne, ale navíc inspiroval vznik druhého dílu filmu Bony a klid 2, filmu, který se blíží naplnění skutkové podstaty trestného činu o šíření poplašné zprávy.

Natáčení bylo podle Trošky jako vždy super a sešla se skvělá parta: „Bylo to jedním slovem ÚŽASNÉ! Byla to prostě jedna krásná pracovní dovolená. Úžasný štáb, herci, milí lidé, velmi vřelé přijetí všude. Skutečně jsem nesmírně spokojený. Stala se nám skvělá věc. Oproti loňskému roku, kdy nám při natáčení druhého dílu počasí nepřálo a potýkali jsme se s povodněmi, lijáky a tropickými vedry, jsme letos měli krásné počasí. Faktem je, že kdykoli jsme potřebovali hezké počasí, měli jsme ho. Někteří mne začali podezírat, že jsem si někde snad objednal počasí dopředu,“ říká k věci sám režisér, který je tak nadšený, že se začínáme bát, že po střižně bude teď každý večer dávat doma dohromady synopsi čtyřky, ale tak když si to lid žádá…

Související články

Další články