Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

ŠPATNÁ DIAGNÓZA: Ženě s deformací tváře lékaři řekli, že má rakovinu. Na operačním sále je čekal šok!

Žena už se smiřovala s tím, že má rakovinu!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Další díl oblíbeného pořadu Botched By Nature přinesl dojemný příběh pacientky Starriny. Ta měla zdeformovanou část tváře a musela na operaci. Lékaři jí řekli, že má rakovinu, jenže všechno bylo úplně jinak!

Chirurgové se v pořadu „Botched By Nature“ neboli „Zpackaný od přírody“ snaží pacienty zase vrátit do normálního života. V hlavní roli můžete vidět lékaře Dubrowa a Nassifa. Cestují po celých Státech a setkávají se s pacienty s nejrůznějšími problémy. Lidem doslova mění životy a diváci se díky této reality show dozví o různých onemocněních, která existují. Někteří mají deformace nebo životní trauma.

Jednou z jejich pacientek byla také Starrina. Měla zdeformovaný obličej a všichni si mysleli, že jí z tváře roste nádor. Pomalu se smiřovala se svým osudem a nechtěla se vzdát. Jenže chirurgy čekal na operačním sále šok! To, co ženě rostlo z tváře, nebyl nádor. Zjistilo se, že za její zdeformovanou tvář může cévní onemocnění, které je vlastně úplně neškodné a dá se jednoduše odstranit.

Lékaři jí vyoperovali zánět a tvář opravili. A Starrině se tak změnil úplně celý život! Najednou byla zdravá a ještě neměla zohavenou tvář. Je teď šťastná a spokojená! Podívejte se na její proměnu!

Mohlo by vás zajímat

Další články