Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Spasitelka Greta Thunberg cestuje časem: Záhadně se objevila na snímku z roku 1898

Spasitelka Greta Thunberg cestuje časem: Záhadně se objevila na snímku z roku 1898
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
cestování časem?
Na sociálních sítích koluje snímek dívky z roku 1898, která je až nápadně podobná ekologické aktivistce Gretě Thunberg (16). Okamžitě se objevili konspirační teoretici, kteří tvrdí, že Greta cestuje časem, aby nás všechny varovala a potažmo zachránila. Během krátké chvíle se stal snímek jedním z nejvíce sdílených a komentovaných příspěvků na sociálních sítích.

Obrázek dívky z roku 1898, která vypadá téměř úplně stejně jako Greta Thunberg, opět rozvířil vody na sociálních sítích. Kolem ekologické aktivistky Grety je neustále rušno. Teprve šestnáctiletá dívka bojující za ochranu klimatu rozděluje lidi po celém světě.

Na snímek začali okamžitě reagovat konspirační teoretici, kteří se předhánějí ve svých teoriích o tom, kdo na snímku je a o co se vlastně jedná. Obrázek dívky, která je velmi podobná Gretě, byl pořízen někdy zhruba před 121 lety.

Lidé na sociálních sítích si začínají dělat srandu, že Greta je cestovatelkou v čase a přijela nás všechny varovat a zachránit. Snímek byl objeven v obrazových archivech University of Washington.

Na fotce jsou tři děti, které nabírají vodu ze studně někde na území Kanady v roce 1898. V popředí obrazu stojí mladá dívka, která vypadá děsivě podobně jako šestnáctiletá švédská aktivistka. "Greta je cestovatelka v čase a je tady proto, aby nás všechny zachránila," dělají si srandu lidé na sociálních sítích.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy