Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sparťanské legendy radí: Bojujte na krev a výsledek se dostaví

Martin Frýdek se od devadesátých let změnil k nepoznání.
Zdroj: Twitter
Oni sami docílili největšího úspěchu v dějinách klubového fotbalu u nás, takže můžou radit. Sparťanské legendy proto nyní poslaly svým nástupcům silně motivační poselství.

Psal se rok 1992 a Evropa s otevřenou pusou zírala na šokující kolos, který si získal napříč Evropou uznalé přízvisko „Železná Sparta“.

Klub euforicky skončil v nultém ročníku milionářské Ligy mistrů v první trojce a těšil se na další podobná tažení.

Nyní se však píše rok 2016 a pověst Sparty v Evropě za několik let značně zrezavěla. I proto se nyní rytíři kdysi úžasného tažení rozhodli zdravě namotivovat svoje nynější nástupce.

Martin Frýdek například nabádá záložníky, aby se snažili hrát a nebáli se ani kazit. „Když se nebudete snažit tvořit a když to zkazíte, tak se to nebojte napravit.“

Ještě dál zašel obránce Michal Horňák, který apeloval na důvěru fanoušků a dodal „mohli byste posunout nejenom sami sebe dál a výš k dalším metám, ale taky tu sparťanskou hrdost zase o nějaký ten stupínek výš!“.

Je otázkou, nakolik to ale samotným Letenským pomůže.

V prvním ligovém zápase se Zlínem působili Letenští velmi nervózně a navíc je čeká velice nepříjemný, byť nezvučný soupeř, kterým ruský Krasnodar bezesporu je.

To se však dozvíme až ve čtvrtek, kdy Sparta od 21:05 nastoupí ke klíčovému mači sezony!

Související články

Další články