Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SPARTA JDE NA ŘÍM: Ital v kuchyni fandí týmu z Letné. Dají mu v Itálii do zubů?

Emanuele Ridi asi svoje krajany příliš nepotěšil. Potěšil ale Láďu
Krejčího a další členy sparťanské rodiny.
Zdroj: oficiální zdroj, profimedia.cz
Je to prostě Ital každým coulem! Miluje jídlo, umí ho skvěle připravovat, je šarmantní, ale hlavně miluje fotbal!

A to tak, že pořádně.

Ital v kuchyni, jenž se proslavil na televizních obrazovkách a jehož restaurace patří mezi nejvyhlášenější v Praze, ale svoje krajany zdá se moc nepotěší.

V dnešním zápase mezi Laziem a Spartou totiž bude fandit pražskému gigantu! „Stěhoval jsem se do Prahy na konci roku 1992 a první zápas, který jsem viděl, byla Sparta proti Parmě v únoru 1993. Postupně jsem začal chodit trochu víc,“ pravil překvapivě pro iDnes.cz.

„Tehdy Letná měla větší kapacitu,“ vzpomíná na doby, kdy se na sparťanský stadion vešlo 32 tisíc lidí. „Bydlel jsem tam, táta měl poblíž obchod s oblečením. Měl jsem to 400 nebo 500 metrů od stadionu, takže mi nezbylo nic jiného než fandit Spartě,“ ukazoval Ridi naoko dokonalé znalosti o letenském klubu.

Horkokrevný kuchař si však výsledek dnešní napínavé bitvy neodvážil odhadovat. „Třeba dáme gól, oni budou mít strach… A může být čtvrtfinále,“ uzavřel.

Pokud bude mít pravdu, tak by se asi žádný fanoušek českého pohárového koeficientu nezlobil.

Související články

Další články