Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Spalo se vám v noci opravdu zle? Zde máte přehled, jak RUDÝ MĚSÍC působí na vaše znamení

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Další fotografie
Děsivá noc
Poslední úplné zatmění Měsíce tohoto desetiletí nastalo v pondělí 21. ledna v 6:12 hod. Byla to těžká a dlouhá noc. Přinášíme vám přehled, jak mohl Měsíc působit na základě vašeho znamení na vás.

Rak

Cítíte slzičky na krajíčku? Raci jsou o úplňku nervózní, přecitlivělí a ustaraní. Lpí na jistotách, hůře snášejí změny, manipulují druhými lidmi a citově je vydírají. Někdy zatouží po tom, co mají jiní, závidějí jim.

Beran

Tvrdohlaví Berani jsou o úplňku podráždění, druhé poučují, hádají se a mohou být i agresivní. Do všeho se vrhají bez rozmyslu, jsou netrpěliví. Vyvarovat by se proto měli zásadních rozhodnutí.

Býk

Býci za Měsíce v úplňku pociťují celkovou nespokojenost, často i špatně spí. Chybí jim tolerance, jsou nesnášenliví a tvrdohlaví. Mají sklon ostatní lidi využívat, bývají pohodlní a leniví.

Blíženci

Blíženec je při této lunární fázi dosti nevyzpytatelný a nespolehlivý. Má všelijaké vrtochy, nemůže vydržet na jednom místě. Dělá několik věcí najednou, není ale schopen nic dokončit.

Lev

Lvi za Luny v úplňku přehnaně utrácejí, aby oslnili ostatní, jsou extravagantní. Do všeho se pletou, neradi se přizpůsobují. Používají okázalá gesta, jsou domýšliví, mnohé věci dramatizují.

Panna

Panny jsou o úplňku vztahovačné a urážlivé, neumějí odpouštět. Mluví druhým do života, chybí jim tolerance, každého musí zkritizovat. Mají pesimistickou náladu a všechno vidí černě.

Váhy

Váha při této měsíční fázi špatně nese jakékoliv konflikty. Je nerozhodná a pečlivě zvažuje různé možnosti, nechce si to s nikým rozházet. O všem pochybuje, potřebuje slyšet rady jiných.

Štír

Štíři jsou za úplňku podezíraví, nedůvěřiví a více zranitelní. Ztrácí soudnost i zábrany, chtějí mít všechno pod kontrolou. Sexuální pudy a emoce jsou na vzestupu, taktní chování se vytrácí.

Střelec

Střelci v době, kdy je Měsíc v úplňku, mají tendenci všechno zveličovat. Prahnou po dobrodružstvích a nových zážitcích, nudí se. Bývají lehkomyslní a povrchní, nesnesou omezování.

Kozoroh

Kozorozi zažívají při úplňku nepříjemné pocity, vůči druhým jsou bezohlední. Moralizují, chtějí, aby ostatní převzali jejich názory. Věci berou moc vážně, vrací se do minulosti, neumí se uvolnit.

Vodnář

Vodnáři jsou při této lunární fázi nevypočitatelní. Svým chováním mohou leckoho šokovat, nezřídka jiné lidi přivádějí do rozpaků. Kladou jim zvláštní otázky a jejich odpovědi potom opravují.

Ryby

Ryba je za úplňku depresivní, její rozpoložení se stále mění. Utíká do světa fantazie, má zesílenou představivost. Mnozí jedinci hledají něco, co jim pomůže uniknout realitě.

Související články

Další články